Çocuk Kitapları

Dahiler Sınıfı: Steve Jobs PDF indir

Dahiler Sınıfı: Steve Jobs PDF indir, e-kitap sitemizde Dahiler Sınıfı: Steve Jobs kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pierdomenico Baccalario tarafından kaleme alınan Dahiler Sınıfı: Steve Jobs kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dahiler Sınıfı: Steve Jobs kitabını 9786051980157 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dahiler Sınıfı: Steve Jobs kitap özeti, Dahiler Sınıfı: Steve Jobs pdf oku, Dahiler Sınıfı: Steve Jobs yandex, Pierdomenico Baccalario e-kitap pdf, Dahiler Sınıfı: Steve Jobs PDF Drive, Dahiler Sınıfı: Steve Jobs Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dahiler Sınıfı: Steve Jobs PDF Oku

Dahiler Sınıfı: Steve Jobs Kısa Özet

Şu iki genç, Steve ve Woz, evin garajında neler karıştırıyorlar? Oyun mu oynuyorlar yoksa dünyayı sonsuza kadar değiştirecek bir bilgisayar mı geliştiriyorlar?

Steve Jobs: Bilgisayara Can Veren Adam, Dâhiler Sınıfı serisinin ilk üç kitabından biri olarak karşınızda.

Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:

Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; sözcükleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından birden fazla dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri.

Dahiler Sınıfı: Steve Jobs PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu