PDF İndir

Daire 7 PDF indir

Daire 7 PDF indir, e-kitap sitemizde Daire 7 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyza Alkoç tarafından kaleme alınan Daire 7 kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Daire 7 kitabını 9786257671927 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Daire 7 kitap özeti, Daire 7 pdf oku, Daire 7 yandex, Beyza Alkoç e-kitap pdf, Daire 7 PDF Drive, Daire 7 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Daire 7 PDF Oku

“Sanki geçmişimi bir sırt çantası gibi hep yanımda taşıyordum. Yürürken, otururken, gülerken, koşarken, konuşurken, yerken, içerken, sarılırken, eğlenirken o hep oradaydı; sırtımda. Biz sırtında çantalarla yaşayanlarız. İçi bizi acıtan anılarla, kıran bilgeliklerle ve mahveden tecrübelerle dolu sırt çantalarımız hep sırtımızda. Bazılarımızın yükü daha ağır, bazılarımızın yükü daha hafif ama hiçbirimiz tamamen özgür değiliz; çantaları bir kenara bırakamadığımız sürece…”

Daire 7 Kısa Özet

Mine ve Efe’nin No. 26’yla başlayan hikâyeleri Daire 7’yle sürdürmekte.

Kardelen Sokak, No. 26, Daire 7 hikâyelerinin başladığı adresti. Mine’nin acıları ve umutları Daire 7’nin dört duvarı içinde dolaşırken, birlikte yazacakları yeni hikâye onların miladı mı olacak yoksa bu dört duvarın içindeki her bir anı yollarına engel mi çıkaracak?

Daire 7’ye hoş geldiniz. Burada misafir değil, konut sahibisiniz…

Daire 7 PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu