PDF İndir

Dakikalar İçinde Ekonomi PDF indir

Dakikalar İçinde Ekonomi PDF indir, e-kitap sitemizde Dakikalar İçinde Ekonomi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Niall Kishtainy tarafından kaleme alınan Dakikalar İçinde Ekonomi kitabı 416 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dakikalar İçinde Ekonomi kitabını 9786258431148 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dakikalar İçinde Ekonomi kitap özeti, Dakikalar İçinde Ekonomi pdf oku, Dakikalar İçinde Ekonomi yandex, Niall Kishtainy e-kitap pdf, Dakikalar İçinde Ekonomi PDF Drive, Dakikalar İçinde Ekonomi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dakikalar İçinde Ekonomi PDF Oku

Dakikalar İçinde Ekonomi Kısa Özet

Temel Ekonomik Kavramların Harika Bir Özeti!

Bazılarını diğerlerinden daha zengin yapan şey nedir? Bankalar neden batar? Vergi oranları nasıl olmalıdır? Bireyi yeni bir bilgisayar almaya, bir iş insanını fabrika kurmaya yahut bir çalışanı şehir dışındaki bir işi kabul etmeye iten şey nedir? Bir ürünün fiyatını tespit eden kriterler nelerdir? Ekonomik krizler nasıl meydana gelir? Esasen ekonomi nedir?

Uzun Lafın Kısası serisinden Ekonomi, ekonominin nasıl işlediği ve nasıl yönetilmesi gerektiği hususundaki teorilere dair birden fazla mühim detayla bi hayli hızlı ve doyurucu bir okuma vadediyor.

Bir görsel veya açıklayıcı şemanın eşlik ettiği her bir başlıkta yalnızca paranın rolü yahut borsanın nasıl işlediği gibi temel fikirleri değil; bunun yanı sıra bugün herkes için giderek daha mühim hale gelen ve gündelik yaşamımızı da etkileyen konuları -işsizlik, devlet borcu ve vergiler vs.- kapsayan uygun bir başvuru kitabı…

Görseller eşliğinde ekonomideki 200 temel kavramı, terminolojik açıklamalarla kısa ve yalın bir dille sunan bu çalışma, yalnızca ekonomistlere değil, ekonomi bölgesindeki bilgisini derinleştirmek isteyen herkese hitap edecek.

Dakikalar İçinde Ekonomi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu