Edebiyat Kitapları

Dalgalar PDF indir

Dalgalar PDF indir, e-kitap sitemizde Dalgalar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Virginia Woolf tarafından kaleme alınan Dalgalar kitabı 264 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dalgalar kitabını 9786052986776 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dalgalar kitap özeti, Dalgalar pdf oku, Dalgalar yandex, Virginia Woolf e-kitap pdf, Dalgalar PDF Drive, Dalgalar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dalgalar PDF Oku

Dalgalar Kısa Özet

Dalgalar, yaşamın ritmini doğanın döngüsü ve zamanın akışıyla uyum içinde görülmektediran bir metafordur. Birlikte büyüyen, üç erkek üç kız altı çocuğun, gençliğe ve sonra yaşlılığa uzanan bir çizgide seyrettiğimiz hayatlarını kendi iç sesleriyle anlatan Dalgalar deneysel bir roman, Virginia Woolf’un en özgün yapıtı, kendi deyişiyle bir *oyun-şiir*.

*Ölü şair ne demişti, unutmuşsunuz. Ve ben kelimeleri size tercüme edemem ki bağlayıcı gücü sizi ip gibi sarsın, amaçsız olduğunuzu kafanıza iyice soksun; ve ritmin bayağı ve değersiz olduğunu göstersin; işte bu yüzden, amaçsızlığınızın farkında olmadığınız sürece sizi istila eden, sizi gençken bile yaşlandıran o aşağılamayı yok edin. O şiiri basit bir şekilde okunacak biçimde tercüme etmek de benim çabam olsun.*

Dalgalar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu