Araştırma Kitapları

Dans ve Hareket Terapisi PDF indir

Dans ve Hareket Terapisi PDF indir, e-kitap sitemizde Dans ve Hareket Terapisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Binnur Yeşilyaprak tarafından kaleme alınan Dans ve Hareket Terapisi kitabı 284 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dans ve Hareket Terapisi kitabını 9786254020186 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dans ve Hareket Terapisi kitap özeti, Dans ve Hareket Terapisi pdf oku, Dans ve Hareket Terapisi yandex, Binnur Yeşilyaprak e-kitap pdf, Dans ve Hareket Terapisi PDF Drive, Dans ve Hareket Terapisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dans ve Hareket Terapisi PDF Oku

Dans ve Hareket Terapisi Kısa Özet

Bu kitap; psikoterapi bölgesindeki uygulayıcıların ilgi ve dikkatle yöneldiği, *dışavurumcu yaklaşımlar* olarak nitelenen sanat terapileri ile alanın yaratıcı bir biçimde genişletilmesine katkı sağlama maksadıyla hazırlanmıştır.

Eser, psikoterapi alanında Dans ve Hareket Terapisi’nin tanıtılması ve grup uygulamalarında kullanılmak üzere yararlanılması işlevine dönük olarak; kişisel gelişim, eğitim, sosyal hizmet, sağlık ve rehabilitasyon alanlarında çalışan profesyoneller için yapılabilecek etkinliklerin sistematik bir format şekilinde sunulduğu, *uygulama el kitabı* olarak dizayn edilmiştır. Bu özelliği ile kitabın gerek koruyucu ve önleyici gerekse iyileştirici ve geliştirici psikolojik yardım veren uygulayıcılar için bir başvuru kaynağı olması beklenmektedir.

Dans ve Hareket Terapisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu