Edebiyat Kitapları

Darağacında 15 Kadın PDF indir

Darağacında 15 Kadın PDF indir, e-kitap sitemizde Darağacında 15 Kadın kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tarık Işık tarafından kaleme alınan Darağacında 15 Kadın kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Darağacında 15 Kadın kitabını 9786057338501 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Darağacında 15 Kadın kitap özeti, Darağacında 15 Kadın pdf oku, Darağacında 15 Kadın yandex, Tarık Işık e-kitap pdf, Darağacında 15 Kadın PDF Drive, Darağacında 15 Kadın Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Darağacında 15 Kadın PDF Oku

Darağacında 15 Kadın Kısa Özet

Gardiyanlarla birlikte içeri girdik. Diğerlerini uyandırmamak için çok ihtiyatlı ve sessiz hareket ediyorduk. Vecahet’in yattığı yere geldiğimiz zaman kendisini uyur bulduk. Yanındaki mahkûmlar da derin bir uykuda idiler.
O zaman daha evvel vermiş olduğumuz kararla birden Vecahet’in ağzını tıkadık. Kollarını, bacaklarını tuttuk. Bu suretle hiç gürültü yapmadan kendisini dışarı çıkardık.
Tabiî uyanmış ve neye uğradığını anlamadığından çırpınmağa başlamıştı. Lakin biz üç kişi idik. Hiç böyle genç bir kadın üç erkeğin elinden kurtulabilir miydi?
 –Haydi kızım, dedim. Artık vakit geldi.
Koluna girip onu ayağa kaldırdık.  Ellerini yine arkaya götürüp bağladık. Sonra da masanın üstüne çıkardık. İpi boğazına geçirirken saçları sıkışmasın diye alttan aldım. Gözlerinden durmadan yaş akıyordu: 
–Ah dünya, diye inledi.
Bu onun son sözü oldu. Masayı bir anda devirdim. Aşk için kocasını öldüren Vecahet Altın, bir iki defa sallandı. Sonra hareketsiz kaldı. Ölmüştü.
İşte, bu benim idam ettiğim ilk ve son kadın oldu.
Koca koca eşkıyaları asmak, bana böyle ufak tefek bir kadını asmaktan daha kolay gelmişti. Günlerce bu hâdisenin tesiri altında kaldım. Hani nerede ise rüyalarıma bile girecekti.
Cellat Ali Ağı

Darağacında 15 Kadın PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu