Teknoloji Kitapları

Darwin’in Katedrali PDF indir

Darwin’in Katedrali PDF indir, e-kitap sitemizde Darwin’in Katedrali kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David Sloan Wilson tarafından kaleme alınan Darwin’in Katedrali kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Darwin’in Katedrali kitabını 9786059436540 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Darwin’in Katedrali kitap özeti, Darwin’in Katedrali pdf oku, Darwin’in Katedrali yandex, David Sloan Wilson e-kitap pdf, Darwin’in Katedrali PDF Drive, Darwin’in Katedrali Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Darwin’in Katedrali PDF Oku

Darwin’in Katedrali Kısa Özet

David Sloan Wilson bu çalışmasında hem evrimsel biyolojiyi hem de sosyal teoriyi temellerinden sarsacak evrimsel bir din teorisi önererek radikal bir adım atıyor. Bu adımı atarken toplumu bir organizma olarak konu alıyor ve şu soruyu soruyor : ahlakı ve dini, insan topluluklarının tek bir birim olarak işlev görmesini sağlayan biyolojik ve kültürel olarak evrimleşmiş adaptasyonlar olarak düşünebilir miyiz ?

Wilson, hem biyolojiden hem de sosyal bilimlerden bu soruyu olumlayan çeşitli ispatlar sunuyor. Tarihin çeşitli zamanlarından örneklerle, dinlerin, bireylerin tek başlarına yapamayacaklarını toplu eylemler aracılığıyla yapabilmelerini sağlamada yardımcı olduğunu gösteriyor.
Darwin’in Katedrali, evrim, din ve toplum içindeki ilişkileri görme şekilinizi sonsuza kadar değiştirecek.

Darwin’in Katedrali PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu