Müzik Kitapları

Davul Atölyesi 3 PDF indir

Davul Atölyesi 3 PDF indir, e-kitap sitemizde Davul Atölyesi 3 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bilge Candan tarafından kaleme alınan Davul Atölyesi 3 kitabı 130 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Davul Atölyesi 3 kitabını 9786055992910 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Davul Atölyesi 3 kitap özeti, Davul Atölyesi 3 pdf oku, Davul Atölyesi 3 yandex, Bilge Candan e-kitap pdf, Davul Atölyesi 3 PDF Drive, Davul Atölyesi 3 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Davul Atölyesi 3 PDF Oku

Davul Atölyesi 3 Kısa Özet

Bu kitapta üçleme temelli ritimleri inceleyeceğiz. Blues ve jazz günümüz modern müziğin çıkış noktasını oluştururlar ve ağırlıklı olarak üçleme üzerine kurgulanmıştır. Bu üçleme duygusu Blues ve Swing’de göreceli olarak daha belirginken Rock’n Roll ve Shuffle’a yaklaştıkça giderek daha gizli bir hale bürünür.
Bir çok müzisyenin ve davulcunun özellikle de başlangıç aşamalarında yakalamak istedikleri groove etme duygusu ve salınım hissi ( swing ) hissi aslında tam anlamıyla da budur ve bu duyguyu verebilmenin en iyi yollarından birisi de olabilecekse müziğe Blues yahut Jazz çalarak başlamak yahut sonradan da olsa bu tarzları analiz edip öğrenmektir.

Davul Atölyesi 3 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu