Edebiyat Kitapları

Dceased 6 PDF indir

Dceased 6 PDF indir, e-kitap sitemizde Dceased 6 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tom Taylor tarafından kaleme alınan Dceased 6 kitabı 42 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dceased 6 kitabını 9789750851421 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dceased 6 kitap özeti, Dceased 6 pdf oku, Dceased 6 yandex, Tom Taylor e-kitap pdf, Dceased 6 PDF Drive, Dceased 6 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dceased 6 PDF Oku

Dceased 6 Kısa Özet

*DC Evreni’nin altı sayıdan bir araya gelen en karanlık hikâyesi DCEASED’in altıncı sayısıdır.*

SONUMUZ GELDİ!
Altı yüz milyon insan. İşte bu kadar insan Dünya’ya salınan gizemli bir tekno-organik virüse kurban verildi. Virüs altı yüz milyon insana bulaştı. Altı yüz milyon kişi ölüm ve yıkım peşinde koşan bilinçsiz, kudurmuş katillere dönüştü.

Ve bu yalnızca başlangıç.

Şehirler. Uluslar. Denizlerin altındaki krallıklar ve cennet adalar. Birer birer, hepsi bu canavar sürüsüne teslim olacak. Şimdiyse Dünya ve mutlak yok oluş içinde yalnızca Superman, Batman, Wonder Woman ve Justice League’den geriye kalanlar duruyor.

Peki ne zamana kadar?

Şimdiye kadar karşı karşıya geldikları hiçbir şey onları bu büyüklükte bir saldırıya hazırlamamıştı. Şimdiye kadar gördükleri hiçbir şey gezegeni etkisi altına alan bu korku ve trajediyle boy ölçüşemezdi. Kahramanlar ve hainler, tanrılar ve canavarlar yeryüzünden silinirken geriye tek bir soru kalıyordu:
Dünyanın sonu geldiğinde Dünyanın En Büyük Süper Kahramanları’na ne olacak?

New York Times çok satan yazarlarından Tom Taylor [Injustice], çizerler Trevor Hairsine [Red Hood and the Outlaws] ile Stefano Gaudiano’ya [The Walking Dead] katılıyor ve DC Evreni’nin altı sayıdan bir araya gelen en karanlık hikâyesini yaratıyorlar.

Yalnız dikkat edin: Korku bulaşıcıdır…

Dceased 6 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu