PDF İndir

Değersiz Bir Hayat PDF indir

Değersiz Bir Hayat PDF indir, e-kitap sitemizde Değersiz Bir Hayat kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hanya Yanagihara tarafından kaleme alınan Değersiz Bir Hayat kitabı PDF Oku.

Değersiz Bir Hayat kitabı, 824 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Değersiz Bir Hayat kitabını 9786050949889 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Değersiz Bir Hayat kitap özeti, Değersiz Bir Hayat pdf oku, Değersiz Bir Hayat yandex, Hanya Yanagihara e-kitap pdf, Değersiz Bir Hayat PDF Drive, Değersiz Bir Hayat Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Değersiz Bir Hayat PDF Oku

Üniversiteden tanışan dört erkek arkadaş: Nazik, yakışıklı ve oyunculukta kariyer yapmak isteyen Willem. Sanat dünyasına bi hayli hızlı bir giriş yapmak isteyen, zeki ama arada bir kalpsiz davranabilen JB. Hayallerini gerçekleştirememiş, aileden zengin mimar, Malcolm. Bu arkadaş grubunun merkezinde duran, tam bir kapalı kutu olan avukat Jude. Yıllar içinde dörtlünün dostlukları bağımlılık, şöhret ve kibirle dönüşür ve derinleşir. Üç arkadaşın karşı karşıya geldikları en büyük zorluk, hem bedensel hem de duygusal olarak ağır yaralı dostları Jude’un yanında yer almak olacaktır. Jude’un üstesinden gelemediği çocukluk travmaları tüm yaşamını etkileyecek ve dostları onu hayatta tutmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Dostluk, aşk, kalp kırıklığına dair bir hayli etkili, müthiş bir hikâye…

*Enfes… Bu romanı bir şaheser olarak adlandırmak hiç de mübalağa olmaz. Hatta bu kelime hafif bile kalır.*

San Francisco Chronicle

*Harikulade… Travma ve arkadaşlık öylesine zekice ve derin bir kavrayışla ele alınıyor ki bu roman bundan sonra bu hususta yazılmış tüm romanlar için bir ölçüt olacak.*

The Wall Street Journal

*Değersiz Bir Hayat başka hiçbir romana benzemiyor. Sınırı aşıyor, çizgiden dışarı taşıyor, kısaca unutulmaz.*

The Independent

*İçinize işliyor. Yanagihara insanın davranışının en aşağı ve en yüce uç noktalarını can acıtıcı bir yoğunlukla sorgulayabilme kabiliyetine sahip bir yazar.*

The Times Literary Supplement

Değersiz Bir Hayat PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu