Roman Kitapları

Delikten PDF indir

Delikten PDF indir, e-kitap sitemizde Delikten kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Işıl Camgöz tarafından kaleme alınan Delikten kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Delikten kitabını 9786057156907 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Delikten kitap özeti, Delikten pdf oku, Delikten yandex, Işıl Camgöz e-kitap pdf, Delikten PDF Drive, Delikten Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Delikten PDF Oku

Delikten Kısa Özet

Işıl Camgöz’ün kitabı Delikten ve Yeğdir başlıklı iki bölümde toplanmış öykülerden oluşuyor. Kitap içinde göndermeler yapılan şarkılara erişebileceğiniz QR kodlar ile de okuyucuyu ritmine ortak olmaveyavet ediyor.
Delikten; sıkışmış, arada kalmış, kendileri oldukları için toplum dışına itilmiş karakterlerin var olma çabalarını mizahi öğelerle okuyucuya aktarıyor. Karakterlerin çoğu bu çabanın bir sonucu yahut gerekliliği olarak ya yoğun çatışmalara giriyor yahut da yuva özlemiyle güvenli sulara, yani geçmişlerine dönüp nostaljiye tutunuyor. Böylelikle duygudan duyguya geçebileceğiniz keyifli bir okuma deneyimi ortaya çıkmakta.
Arka Kapak:
“Sizi ufakken severler miydi? Kumrular var mı doktor? Bu hastanede kumrular var mı? Kadınlar leb demeden leblebi diyen erkeklerden fazla çekiyorlar, biliyor musunuz? Bazı zaman aşık oluyorum, karşılığı olmuyor; arada bir karşılığı çok ağır oluyor doktor! Anılarım var benim; beni unutamayanlar da var. Ama hiç önemi yok bunların. Çünkü yaşlanabilirsek hepimiz huzur evine gideceğiz. Yine de beni sevsinler, sevsinler, sevin doktor! Beni bırakmayın!”

Delikten PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu