PDF İndir

Delilah ‘ın Üç Rengi PDF indir

Delilah ‘ın Üç Rengi PDF indir, e-kitap sitemizde Delilah ‘ın Üç Rengi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. T. Y. Mazer tarafından kaleme alınan Delilah ‘ın Üç Rengi kitabı 328 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Delilah ‘ın Üç Rengi kitabını 9786053047322 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Delilah ‘ın Üç Rengi kitap özeti, Delilah ‘ın Üç Rengi pdf oku, Delilah ‘ın Üç Rengi yandex, T. Y. Mazer e-kitap pdf, Delilah ‘ın Üç Rengi PDF Drive, Delilah ‘ın Üç Rengi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Delilah ‘ın Üç Rengi PDF Oku

Delilah ‘ın Üç Rengi Kısa Özet

Bazılarımızın hayat ile sınavı daha doğmadan başlar. Tıpkı Delilah’ınki gibi.

Lacivert Serisi ile büyük bir okur kitlesine ulaşan T. Y. Mazer çiçeği burnunda romanında, köklerini aramaya çıkan kuvvetli bir kadının; aşk, aile ve kültür üçgeni içindeki kendini bulma hikâyesini okurlarıyla buluşturuyor.

 

Ben, Delilah Hazel. Yarı Türk, yarı Amerikalıyım. Hayatımın koca bir yalan üzerine kurulduğunu anladığımda halen çok ufaktüm. İsmim annem tarafından bir öfke nöbeti ardından konulmuş. İsmimi konu alan şarkılar bile özlem dolu, sitemkâr… Soy ismim babamın köklerinden geliyor.

 

Ben, Lilah Hazel. Anthony Howard’a kadar yaşamında yalnızca üç renk barındıran ama onunla karşı karşıya geldiktan sonra gökkuşağının bir efsane olmadığını anlayan yalnız bir günahkârım. Günahım ismimde kazılı. Anthony karşıma çıktığında, bana gözlerindeki ateşle baktığında günahım kalbime de kazılı hâle geldi. Yasak elmanın çekiciliğini, şeytanın baştan çıkarıcılığını o zaman fark ettim. Kabul görmek adına, yaşadığım hayat, sınırlarım, prensiplerim darmadağın olurken ayakta kalmak için çabaladım. O, özenle inşa ettiğim duvarları yıktıkça yenisini yapmak daha zor hâle geldi. Ama direndim.

 

Ben, Leyla Hazel. Sahip olduğum isimler içinde en gerçeği bu. Sonunda köklerimi bulmaya ve kimliğimle yüzleşmeye karar verdim.

 

Ve şimdi, size olağanüstü hikâyemi anlatacağım.

Delilah ‘ın Üç Rengi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu