Çocuk Kitapları

Demiryolu Çocukları PDF indir

Demiryolu Çocukları PDF indir, e-kitap sitemizde Demiryolu Çocukları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Edith Nesbit tarafından kaleme alınan Demiryolu Çocukları kitabı 256 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Demiryolu Çocukları kitabını 9786054927463 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Demiryolu Çocukları kitap özeti, Demiryolu Çocukları pdf oku, Demiryolu Çocukları yandex, Edith Nesbit e-kitap pdf, Demiryolu Çocukları PDF Drive, Demiryolu Çocukları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Demiryolu Çocukları PDF Oku

Demiryolu Çocukları Kısa Özet

Roberta, Peter ve Phyllis, Londra’nın zengin mahallelerinden birinde, güzel bir evde, anne-babalarıyla birlikte yaşarlar. Lakin beklenmedik bir anda babalarının ortadan kaybolması, üç kardeşin yaşamını tamamen değiştirir. Londra’daki güzel evlerini terk edip anneleriyle bir köye taşınırlar. Babalarının yokluğunda yeni hayatlarının getirdiği çeşitli kuvvetliklere göğüs germek zorunda kalan çocuklar, günlerinin büyük kısmını evlerinin yakınındaki istasyonda geçirmeye başlarlar. Demiryolu aracılığıyla bir çok dost edinen, çeşitli serüvenler yaşayan çocuklar, o dostlardan biri aracılığıyla babalarının izini bulacaklardır.

Demiryolu Çocukları, 60’tan fazla çocuk kitabı olan Edith Nesbit’in klasikleşmiş romanıdır. Defalarca televizyon dizisi olan, filme çekilen, radyoya bir araya getirilen ve hem duygusal hem de keyifli olan bu kitabında Nesbit, merhametli ve adil olmanın, arkadaşlığın, doğa, hayvan ve insan sevgisinin önemini vurguluyor.

Demiryolu Çocukları PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu