Psikoloji Kitapları

Depresyon Yas ve Melankoli PDF indir

Depresyon Yas ve Melankoli PDF indir, e-kitap sitemizde Depresyon Yas ve Melankoli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Darian Leader tarafından kaleme alınan Depresyon Yas ve Melankoli kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Depresyon Yas ve Melankoli kitabını 9786059949606 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Depresyon Yas ve Melankoli kitap özeti, Depresyon Yas ve Melankoli pdf oku, Depresyon Yas ve Melankoli yandex, Darian Leader e-kitap pdf, Depresyon Yas ve Melankoli PDF Drive, Depresyon Yas ve Melankoli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Depresyon Yas ve Melankoli PDF Oku

Depresyon Yas ve Melankoli Kısa Özet

Modern tıp depresyon hususunda neden yanılıyor? Yüzeysel semptomların ötesinde ne yatıyor? Kayıp deneyimiyle nasıl başa çıkabiliriz?

Depresyon Yas ve Melankoli’de Darian Leader, yas tutmanın ve melankolinin depresyon dediğimiz şeyin kalbinde yattığını ama bunların iç yaşamımıza etkilerini tam anlamıyla kavrayamadığımızı savunuyor. Kayıp deneyimine nasıl tepki verdiğimize daha derinden bakarak bizi, eğer izin verirsek yıkıma yol açabilecek duyguların kıskacından kurtarmayı amaçlıyor.

Leader’ın yas tutma uğraşına dair analizi örnek niteliğinde. Büyük düşünürlerin karmaşıklıklarını çözebilen iyi bir yazar var karşımızda. Depresyonun Yas ve Melankoli, size gerçekten yardımcı olabilecek bir eser.

-Independent

Depresyon Yas ve Melankoli, yas tutma süreci ve kayba dair çağdaş fikirler üzerine mühim ve tam zamanında yazılmış bir inceleme.

-London Review of Books

Kışkırtıcı ve tartışma yaratacak bir kitap… Küresel bir soruna dair, sevdiklerini kaybedenlere yeni yanıtlar sağlayabilecek büyüleyici bir bakış açısı.

-Daily Record

İkna edici ve cesaretlendirici… Mutlaka okunması gereken bir kitap. Zihnin yaşamına dair düşüncelerimize yapılan kıymetli bir katkı.

-Daily Telegraph

Depresyon Yas ve Melankoli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu