Çocuk Kitapları

Derenin Türküsü PDF indir

Derenin Türküsü PDF indir, e-kitap sitemizde Derenin Türküsü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kasım Tiryaki tarafından kaleme alınan Derenin Türküsü kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Derenin Türküsü kitabını 9786050829297 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Derenin Türküsü kitap özeti, Derenin Türküsü pdf oku, Derenin Türküsü yandex, Kasım Tiryaki e-kitap pdf, Derenin Türküsü PDF Drive, Derenin Türküsü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Derenin Türküsü PDF Oku

Derenin Türküsü Kısa Özet

Kahramanımız Hebo, serinin bu ikinci kitabında, gizli sığınağın izini sürmeye devam ederken, dereyle ve doğayla olan ilişkisi de giderek daha sıkı bir hâl almaya başlıyor.

Uzaklara, çıplak ayaklarını bastığı toprağa, avuçlarından kayıp giden gümüş rengi balıklara, uçsuz bucaksız gökyüzüne, Maralı’nın gözleri gibi ışıldayan yıldızlara, kısaca tüm doğaya duyduğu sevgi, Hebo’yu evrenin müziğiyle tanışıklığa götürürken, bunun yanı sıra ona sonsuz bir sırrın de kapısını aralıyor.

Annesinin hastalığıyla başlayan ve yüreğini daraltan hüzünlü günler…

Kafa dengi bulduğu Derviş’le yaşamına açılan yeni pencere…

Ve dağlardan, bulutlardan bile yüksek bir yerlerden gelip, küçücük dünyasını dostlukla dopdolu kılan Maralı…

Bütün bunların üstüne Hebo, kendisine korku, heyecan ve merak duygularını bir arada yaşatan Mustafa’yı tanıyor. Sırrını kimselerin çözemediği Beylerin Mustafa’yı…

Derenin Türküsü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu