Araştırma KitaplarıPDF İndirSiyaset KitaplarıTarih Kitapları

Dersim İsyanları ve Seyit Rıza Gerçeği PDF İndir

Rıza zelyut dersim isyanları ve seyit rıza gerçeği pdf

dersim isyanları ve seyit rıza gerçeği pdf indir, Rıza Zelyut’un unutulmaz eseri tarih kitaplarına meraklıysanız kesinlikle henüz okumadıysanız bu kitabı okumalısınız siyaset ve tarih kokan Dersim İsyanları indirme linki ve kitabın kısa özeti aşağıda.

Dersim İsyanları ve Seyit Rıza Gerçeği – Rıza Zelyut

Seyit rıza gerçeği pdf, İlk isyan 1937 yılında yaşanmıştır çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine sebep olan bu kanlı isyan Atatürk’ün de görüşleri eşliğinde bastırılmayı bitirilmeyi başarılmıştır, o yıllarda ülke çok karışık dönemlerden geçiyordu bir taraf da devleti sevenler bir taraf da ise sevmeyenler olarak iki gruba ayrılmışlardır dersim isyanları böylelikle başlamıştır o yıllarda başbakan Celal Bayar’dır.

İsyana yönelik tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu kitapta bulacaksınız, Dersim’de şimdiki adı ile Tunceli’de yapılmak istenilen Alevi açılımını kim neden ve nasıl engellemeyi başardı hepsinin cevabı bu kitapta, tarihin tozlu sayfalarını karıştırmaya ne dersiniz?

Yayınlanma Tarihi: 2016
Kategori: Araştırma KitaplarıTarih KitaplarıSiyaset Kitapları
Dil: Türkçe
Sayfa Sayısı: 400
PDF Boyutu: 1.26 MB

Sitemizde binlerce kitaba ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz, Pdf kitap indirmek için yapmanız gereken üstteki linki kullanmak eğer ki paylaşımlarımızı beğeniyorsanız ve bize destek olmak istiyorsanız konuya yorum yapmanız yeterlidir. Teşekkürler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu