Çocuk Kitapları

Dersimiz Namaz PDF indir

Dersimiz Namaz PDF indir, e-kitap sitemizde Dersimiz Namaz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özkan Öze tarafından kaleme alınan Dersimiz Namaz kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dersimiz Namaz kitabını 9786054965236 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dersimiz Namaz kitap özeti, Dersimiz Namaz pdf oku, Dersimiz Namaz yandex, Özkan Öze e-kitap pdf, Dersimiz Namaz PDF Drive, Dersimiz Namaz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dersimiz Namaz PDF Oku

Dersimiz Namaz Kısa Özet

*Merak Ediyorum Dizisi’nin yazarından sitcom tadında bir kitap!*

Aşırı derece zeki ama bir o kadar da yaramaz İdris Takacı ve kankası Tacettin Taci, cimcime sınıf başkanı Safinur Tazenane, her yere altın kalpli papatya fotoğrafları çizen lepiska saçlı Mahpeyker Çıtırak, haksızlığa hiç gelemeyen gözü kara Cemile Mürdüm ile sıra arkadaşı Nefise Gügüm, ismi sorulduğunda rüzgarda bir çiçek gibi titreyen zerafet timsali Ayşe Melek, durmadan not alan arka sıralardaki esrarengiz öğrenci ve çok acayip sıradışı bir öğretmen Halis Muhlis! Hepsi ve daha fazlası Ümmüş Pörtlek Ortaokulu 5-A sınıfında!

– Günaydın çocuklar!

– Günaydın öğretmenim!

– Hanımefendiler, beyefendiler! Bugünkü dersimizin konusu namaz. Ve size bunun sıkıcı bir ders olmayacağına dair garanti veriyorum!

Dersimiz Namaz PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu