Çocuk Kitapları

Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım PDF indir

Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım PDF indir, e-kitap sitemizde Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özkan Öze tarafından kaleme alınan Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım kitabı 672 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım kitabını 5330006480052 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım kitap özeti, Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım pdf oku, Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım yandex, Özkan Öze e-kitap pdf, Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım PDF Drive, Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım PDF Oku

Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım Kısa Özet

Dersimiz Namaz

*Merak Ediyorum Dizisi’nin yazarından sitcom tadında bir kitap!*

Aşırı derece zeki ama bir o kadar da yaramaz İdris Takacı ve kankası Tacettin Taci, cimcime sınıf başkanı Safinur Tazenane, her yere altın kalpli papatya fotoğrafları çizen lepiska saçlı Mahpeyker Çıtırak, haksızlığa hiç gelemeyen gözü kara Cemile Mürdüm ile sıra arkadaşı Nefise Gügüm, ismi sorulduğunda rüzgarda bir çiçek gibi titreyen zerafet timsali Ayşe Melek, durmadan not alan arka sıralardaki esrarengiz öğrenci ve çok acayip sıradışı bir öğretmen Halis Muhlis! Hepsi ve daha fazlası Ümmüş Pörtlek Ortaokulu 5-A sınıfında!

– Günaydın çocuklar!

– Günaydın öğretmenim!

– Hanımefendiler, beyefendiler! Bugünkü dersimizin konusu namaz. Ve size bunun sıkıcı bir ders olmayacağına dair garanti veriyorum!

Dersimiz Güzel Ahlak

Aşırı derecede zeki ama bir o kadar da yaramaz İdris Takacı ve kankası Tacettin Taci, cimcime sınıf başkanı Safinur Tazenane, her yere altın kalpli papatya fotoğrafları çizen lepiska saçlı Mahpeyker Çıtırak…

İsmi sorulduğunda rüzgarda bir karahindiba gibi titreyen zerafet timsali Ayşe Melek, durmadan not alan arka sıralardaki Esrarengiz Öğrenci ve çok acayip olağanüstü Öğretmen Halis Muhlis!

Dersimiz: Amentü

Merak Ediyorum Dizisi`nin yazarından sitcom tadında bir kitap! Derslerinde toz böcekleri gezinen, japon balıkları yüzen, ejderhalar dolaşan, kırlangıçlar uçan hem çok yepisyeni, hem çok olağanüstü bir öğretmen ve müthiş 5-A sınıfı ile tanışın!

Dersimiz Serisi Seti 3 Kitap Takım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu