Suç Kitapları

Derz PDF indir

Derz PDF indir, e-kitap sitemizde Derz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hakan Günday tarafından kaleme alınan Derz kitabı PDF Oku.

Derz kitabı, 208 sayfadan oluşmuş olup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Derz kitabını 9786256843783 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Derz kitap özeti, Derz pdf oku, Derz yandex, Hakan Günday e-kitap pdf, Derz PDF Drive, Derz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Derz PDF Oku

Bu hikâyeyi kimseye anlatmadım. Kayra’ya bile anlatmadım. Ne o sordu ne ben dile getirdim. İşlediğim ilk cinayet ile ilgili hiç konuşmadım. Tek kelime bile etmedim. Ama Kayra hep konuştu. Oysa gerek yoktu. Çünkü yanındaydım. O ihtiyar adamı öldürdüğünde oradaydım. Kayra ilk cinayetini bir yastıkla işledi. 93 yaşında felçli bir adamdı. Ama felçli olması yetmedi. Kayra uyumasını bekledi. Kayra, 93 yaşında, felçli bir adamı uykusunda boğarak öldürdü. Sonra dönüp bana baktı. “Hiçbir şey hissetmedim” dedi. “Hiçbir şey hissetmiyorum” dedi. “Hiçbir şey hissetmeyeceğim” dedi. Ve o eski köy evinden çıkıp Abidjan’da bir bara gittik. Karşılıklı oturup birer flag istedik. O an soracak sandım. Çünkü söz vermiştik birbirimize. Afrika’daki ilk ayımızda ikimiz de birer cinayet işleyecektik. Kinyas ve Kayra katil olacaktı. Böylelikle asla dönemeyecektik evlerimize.

Derz, Hakan Günday’ın çeşitli mecralarda yayımlanmış öyküleri ile Anakara Seyir Defteri adlı fanzininden sayfaları bir araya getirdi. İyi okumalar, iyi seyirler!

Derz PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu