Müzik Kitapları

Deşifre Şarkı Söyleme PDF indir

Deşifre Şarkı Söyleme PDF indir, e-kitap sitemizde Deşifre Şarkı Söyleme kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sevan Nart tarafından kaleme alınan Deşifre Şarkı Söyleme kitabı 140 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Deşifre Şarkı Söyleme kitabını 9786052149157 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Deşifre Şarkı Söyleme kitap özeti, Deşifre Şarkı Söyleme pdf oku, Deşifre Şarkı Söyleme yandex, Sevan Nart e-kitap pdf, Deşifre Şarkı Söyleme PDF Drive, Deşifre Şarkı Söyleme Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Deşifre Şarkı Söyleme PDF Oku

Deşifre Şarkı Söyleme Kısa Özet

Kdz. Ereğli’de dünyaya geldi. İlkokulu Kdz. Ereğli TED Kolejinde, ortaokul ve liseyi Kdz. Ereğli Anadolu Lisesinde bitirdi. 1989-1993 senelerı içinde Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi, Müzik Eğitimi Bölümünde lisans eğitimi aldı ve Şan Anasanat Dalında Prof. Dr. Gülşen Şimşek ile çalıştı. Eğitimi boyunca yurt içi ve yurt dışında bir çok etkinlikte korist ve solist olarak yer aldı. 1995’te Süleyman Demirel Üniversitesi, Burdur Eğitim Fakültesi, Müzik Eğitimi Bölümünün açmış olduğu sınavı kazanarak, burada bir buçuk yıl boyunca *Ses Eğitimi Araştırma Görevlisi* olarak görev yaptı.

1995-1999 senelerı içinde Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi, Müzik Eğitimi Bölümünde yapmış olduğu Yüksek Lisans (Master) Eğitimini *6-9 Yaş Çocuklarında Bireysel Ses Eğitimi* konulu tez; 2004 senesinde Gazi Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsünde başladığı doktora programını Kasım 2010’da *Deşifre Şarkı Söyleme Eğitimine Yönelik Deneysel Bir Öğretim Metodu* başlıklı tez ile bitirdi. 

1993’ten 2006’ya dek özel çocuk yuvaları ve liselerde müzik öğretmenliği yapmış, 2003’ten beri *müzik ve çocuk müzik eğitimi*ne yönelik birden fazla seminere de katılmıştır. 1991`den bu yana bestecilik, stüdyo müzisyenliği, reklam, jingle seslendirme çalışmalarının bunun yanında müzik eğitimi bölgesindeki akademisyenliğini de sürdürmektedir. Solo ve koro için çok sayıda beste ve düzenlemesi; çocuk şarkıları, müzikli çocuk oyunları ve çeşitli yarışmalardan kazandığı dereceleri bulunmaktadır. *Güneş’e Şarkılar* adlı piyano ve karaoke CD eşlikli çocuk şarkıları kitabı; şan için seçme düetlerden derlediği üç kitabı; Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanmış makale ve bildirileri de bulunan Sevan Nart, 2011-2013 senelerı içinde Gazi Üniversitesi GSEB Müzik Eğitimi ABD’de *Bireysel Ses Eğitimi Öğretim Görevlisi* olarak çalışmıştır. 2014’te Bartın Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, GSEB, Müzik Eğitimi ABD’de başladığı öğretim kullanıcı hesabı ve ABD Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 

Deşifre Şarkı Söyleme PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu