Ekonomi Kitapları

Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması PDF indir

Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması PDF indir, e-kitap sitemizde Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gökçe Özdemir tarafından kaleme alınan Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması kitabını 9786055216795 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması kitap özeti, Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması pdf oku, Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması yandex, Gökçe Özdemir e-kitap pdf, Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması PDF Drive, Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması PDF Oku

Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması Kısa Özet

1977 senesinde İzmir`de dünyaya geldi. İzmir Özel Fatih Lisesi`nden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Ünivesitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü`nde okudu. 2003 senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm İşletmeciliği Bölümü yüksek lisans programını tamamlayarak bilim uzmanı ünvanını aldı. İngiltere`de Brighton Üniversitesi`nde bilimsel doktora incelemelerinda bulundu. 2007 senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm İşletmeciliği Bölümü`nü doktora programını tamamlayarak doktor ünvanını aldı.

2012 senesinde Pazarlama Ana Bilim Dalı`ndan Doçentlik ünvanına hak kazandı. Kısa süreli misafir öğretim elemanı olarak İsveç`te, Belçika`da İtalya`da ve İspanya`da bulundu. Yazarın ulusal ve ülkeler arası yayınevleri tarafından basılmış kitap bölümleri, ulusal ve ülkeler arası dergilerde yayınlanmış makaleleri ile ulusal ve ülkeler arası konferanslarda sunulmuş bildirileri bulunmaktadır.

2003 senesinde başaladığı Yaşar Üniversitesi`ndeki görevine, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı ve öğretim üyesi olarak sürdürmektedir.

Destinasyon Yönetimi ve Pazarlaması PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu