Psikoloji Kitapları

Devrimci Beyin PDF indir

Devrimci Beyin PDF indir, e-kitap sitemizde Devrimci Beyin kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard O’Connor tarafından kaleme alınan Devrimci Beyin kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Devrimci Beyin kitabını 9786057525918 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Devrimci Beyin kitap özeti, Devrimci Beyin pdf oku, Devrimci Beyin yandex, Richard O’Connor e-kitap pdf, Devrimci Beyin PDF Drive, Devrimci Beyin Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Devrimci Beyin PDF Oku

Devrimci Beyin Kısa Özet

Daha sağlıklı, daha mutlu bir benliğe kavuşmak için canlandırıcı bir rehber.

Hepimizin kötü alışkanlıkları var. Kimisiyle uzun senelerdır tanışığız, kimisinin farkında bile değiliz. Onlardan vazgeçmek khadise gibi gözüküyor, gerçekten istersek bırakabileceğimize inanıyoruz. Ama deneyip de başarısız olduğumuzda -bir çok kez!- ve her şeye rağmen duramadığımızda, umutsuz ve kendimize karşı daha yargılayıcı bir ben bırakıyoruz geride.

Şimdi, psikoloji ve bilişsel bilimdeki bir çok değişik alan aracılığıyla umutlu olmak için çok fazla neden var: daha sağlıklı beyin devreleri oluşturup beynimizi yeniden şekillendirmemiz olabilecek.

Devrimci Beyin’de Psikoterapist Dr. Richard O’Connor; kötü alışkanlıkların, birbiriyle çok iyi iletişim kuramayan iki zihnimizin oluşundan ortaya çıktığını belirtiyor -bilinçli benlik ve onun dikkati dağıldığında bize bi hayli hızlıca patates cipsini silip süpürten otomatik benlik. Kitap boyunca bulunan egzersizlerle otomatik benliğimizi eğitip öz disiplinimizi geliştirmemizin; farkındalık, korkuyla yüzleşme ve bilinç dışı suçluluktan kendimizi azat etme gibi kıymetli becerileri kazanmamızın yollarını gösteriyor.

 

Devrimci Beyin PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu