Ekonomi Kitapları

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret PDF indir

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret PDF indir, e-kitap sitemizde Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatih Çağatay Baz tarafından kaleme alınan Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret kitabı 130 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret kitabını 9786057990662 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret kitap özeti, Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret pdf oku, Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret yandex, Fatih Çağatay Baz e-kitap pdf, Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret PDF Drive, Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret PDF Oku

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret Kısa Özet

Elektronik ticaret son senelerda gündemde olan konulardan biri olma özelliğini taşır. Hiç şüphesiz teknolojideki bi hayli hızlı ilerleme bununla birlikte elektronik ticarette yenilikleri getirmektedir. Herkesin evinden cep telefonları ile ikinci el ürünlerini basit bir şekilde satabildiği, 7 gün 24 saat boyunca canlarının istediği yemeği sipariş edebildiği bir ortam mevcuttur. Tüm bunlar e – ticaret hususunda yeni başlıkları, araştırma konularını oluşturmaktadır.
Elektronik ticaret konusu bugün için yeni kavramların ortaya konulduğu, teknik anlamda ivmelenme meydana geldiği bir zamandadir. Süreç sanal paradan, mobil ticarete kadar bununla birlikte bir çok yeni konu başlığını da ilgilendirmektedir. O nedenten bu kitapta güncel tüm konu başlıklarına değinilmeye çalışılmıştır.

Bu kitap ile yaşadığımız dijital dönüşümde herkes için elektronik ticaret konusunu anlatmayı amaçladık. Bilhassa lisans ve lisansüstü zamanda elektronik ticaret dersleri verilmektedir. Üniversite öğrencilerine de bu anlamda kitabın faydalı olmasını ümit ediyoruz.

Dijital Dönüşümde Herkes İçin Elektronik Ticaret PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu