Edebiyat Kitapları

Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 PDF indir

Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Melih Tuğtağ tarafından kaleme alınan Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 kitabını 9786254470431 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 kitap özeti, Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 pdf oku, Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 yandex, Melih Tuğtağ e-kitap pdf, Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 PDF Drive, Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 PDF Oku

Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 Kısa Özet

GÜLMEKTEN KIRILACAĞINIZ ACAYİP MACERALAR BU KİTAPTA!

Huuop Cankadaşlarım!
Yine ben! Hani şu “zeki ama çalışmıyor” adı verilen, adı Sessiz Sakin olan tembel ve hayalci arkadaşınız vardı ya.  Heh. Ben oyum işte. Özlediniz beni değil mi? Bu kez yine şahane bir kitapla karşınızdayım. Ben yazdım diye demiyorum, on numara beş yıldız bir icat kitabı oldu.
Öyle yalnızca kuru kuru icatlar da değil ha! İcatların hikâyelerini de yazdım. “Bir insan neden icat yapar?” sorusunun yanıtları bu kitabın içinde. Bu kitapta hangi icatlar mı var? Mesela okulda tahtayı silmeye, çöp kutusuna gidip çöp atmaya mı üşeniyorsunuz? Rahat olun. Bundan sonra bunlar sorun değil.
Durun! Daha bitmediii!  Uçan çanta, ayağına kadar gelen tahta ve kablo terbiyecisi gibi  daha bir sürü icat var bu kitapta.
Özetle; bu kitabı okuyan herkes “Mucitör”den geçmiş gibi mucit olacak. Şaka şaka herkes değil. Zaten herkes mucit olmasın. Herkes mucit olursa benim ne özelliğim kalır? Neyse! Lafı uzatmayayım. Siz en iyisi hemen kitabı alıp okumaya başlayın.

Dikkat İcat Çıkabilir! – Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu