Edebiyat Kitapları

Dinlenme ve Rahatlama Yılım PDF indir

Dinlenme ve Rahatlama Yılım PDF indir, e-kitap sitemizde Dinlenme ve Rahatlama Yılım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ottessa Moshfegh tarafından kaleme alınan Dinlenme ve Rahatlama Yılım kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dinlenme ve Rahatlama Yılım kitabını 9786258401325 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dinlenme ve Rahatlama Yılım kitap özeti, Dinlenme ve Rahatlama Yılım pdf oku, Dinlenme ve Rahatlama Yılım yandex, Ottessa Moshfegh e-kitap pdf, Dinlenme ve Rahatlama Yılım PDF Drive, Dinlenme ve Rahatlama Yılım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dinlenme ve Rahatlama Yılım PDF Oku

Dinlenme ve Rahatlama Yılım Kısa Özet

Paris Review, New Yorker gibi yayınlarda öyküleri ve yazılarıyla bulunan, ilk romanı Eileen ile Hemingway Vakfı/Pen Ödülü’nü kazanan, bir çok eseriyle New York Times çoksatanlar listesine giren Ottessa Moshfegh’in ikinci romanı Dinlenme ve Rahatlama Yılım, Time, The Guardian ve Washington Post tarafından yayımlandığı yılın en iyi kitapları içinde sayıldı.

11 Eylül öncesinde, 2000 senesinde zayıf, güzel, eğitimli genç bir kadın şık bir sanat galerisinde kolay bir işte çalışıyor, kaybettiği anne babasından kalan miras aracılığıyla, zenginlik ve ihtimallerle dolu Manhattan’da rahat içinde yaşıyor. Lakin aldığı ilaçlara rağmen öyle mutsuz ki… Hayatı uykuda geçiyor adeta. Yüreğindeki kara deliğin sebebiyse ne Dünya Ticaret Merkezi’nde çalışan bankacı sevgilisi, ne sinir bozucu arkadaşı Reva ne de öksüzlüğü. Peki, esas sorun ne sahiden?

Ottessa Moshfegh’den Dinlenme ve Rahatlama Yılım yeni bin yılın başlangıcında aylak bir bunalımın, gönüllü bir yalnızlığın acımasız, gülünç, bir hayli etkili romanı.

*Sivri dilli, gülünç, (Mona Awad, Sheila Heti, Emily Brontë gibilerin yazdığı veya büyükannelerimiz Leydi Macbeth ve Medea’ya benzer) tatlı olmayan kadın başkarakterler ailesine karanlık bir katkı.* –Margaret Atwood

*Moshfegh, narsisist bir kişiliğin amaçsız iç yaşamını aynı anda hem kendinden nefret ederek hem de kendini ortaya koyarak anlatıyor. Dinlenme ve Rahatlama Yılım, kentli bir kara komedi, hastalıklı bir itidale sahip paragraflarla dengelenen keskin gözlü bir hiciv eseri olarak bi hayli fazla inandırıcı.* –Joyce Carol Oates

Dinlenme ve Rahatlama Yılım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu