Siyaset Kitapları

Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform PDF indir

Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform PDF indir, e-kitap sitemizde Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Oruç tarafından kaleme alınan Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform kitabı 414 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform kitabını 9789758525386 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform kitap özeti, Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform pdf oku, Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform yandex, Mehmet Oruç e-kitap pdf, Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform PDF Drive, Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform PDF Oku

Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform Kısa Özet

“Dinlerarası diyalog Kilise`nin bütün insanları Kiliseye döndürme amaçlı misyonunun bir parçasıdır. Bu misyon aslında Mesih`i ve İncil`i bilmeyenlere ve diğer dinlere mensup olanlara yöneliktir.”
“Birinci bin yılda Avrupa hıristiyanlaşmaya vardırıldı. İkinci bin yılda Amerika ve Afrika Hıristiyanlaşmaya vardırlıdı. Üçünçü bin yılda ise Asya`yı Hıristiyanlaşmaya vardıralım.”
-Papa 2. Paul-

“Diyalogtan söz ettiğimizde, açıktır ki, bu faaliyeti, Kilise şartları çerçevesinde misyoner ve İncil`i öğreten bir cemaat olarak yapıyoruz. Kilise`nin bütün faaliyetleri, üzerinde taşıdığı şeyleri yani Mesih`in sevgisini ve Mesih`in kelimelerini nakletmeye yöneliktir. Bu nedenle diyalog, Kilise`nin İncil`i yayma amaçlı
misyonunun çerçevesi içinde yer alır.”
-Pietro Rossano-

“Bütün insanlar Hz. İsa`ya döndürülmeli, bütün insanlar vaftiz olarak Kilisede birleşmeli ve onun vücudu olan Kiliseye girmelidir.Yollar, usuller, metotlar değişir; ama hedef hiç değişmez:Bütün insanları Hıristiyanlık dinine sokmaktır nihai maksadımız.”
-Towards a pastoral approach to culture (Vatikan Yayını)-

Dinlerarası Diyalog Tuzağı ve Dinde Reform PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu