Roman Kitapları

Dinozorların Son Günü PDF indir

Dinozorların Son Günü PDF indir, e-kitap sitemizde Dinozorların Son Günü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Yağan tarafından kaleme alınan Dinozorların Son Günü kitabı 104 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dinozorların Son Günü kitabını 9786257014304 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dinozorların Son Günü kitap özeti, Dinozorların Son Günü pdf oku, Dinozorların Son Günü yandex, Ali Yağan e-kitap pdf, Dinozorların Son Günü PDF Drive, Dinozorların Son Günü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dinozorların Son Günü PDF Oku

Dinozorların Son Günü Kısa Özet

Dünya sandığımız kadar büyük mü? Zaman gerçekten doğrusal mı akıyor? Peki Hacırahmanlı köyüyle Hobbitköy’ün arası sanıldığı kadar uzak mı? Ali Yağan, *bütün doğu, bütün batı, bütün kuzey ve bütün güney ilahi bir heyecanla yeniden dünyaya gelecektı,* derken Pessoa’yla Karacaoğlan’ın, Borges’le Sait Faik’in karşılıklı birer kahve içme ihtimalinden mi bahsediyor? Habba, Siranuş, Azizlili Mehmet Efendi, Şeref… Ali Yağan’ın *mazisi üç beş dakikalık* karakterleri, *tınısı İsrafil kış masalları içinde* arada bir kaçıp arada bir ileri atılıyor; incinseler de yaralarıyla, yükleriyle, omuzladıklarıyla kendilerini aramaya sürdürmektelar. Onun öykülerinin omurgasını işte bu gözüpek arayış ve yeryüzünün bütün hikâyelerine duyulan tutkulu merak oluşturuyor.

*Aynalardan geçip gelmiştik buraya. Öyle olduğunu sanıyordum. Kapılardan, salonlardan geçtim. Az gittim, uz gittim. Dere tepe düz gittim. Durdum. Baktım. Onun bıraktığı yerdeydim.*

Dinozorların Son Günü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu