Sağlık Kitapları

Dişilik mi, Kişilik mi? PDF indir

Dişilik mi, Kişilik mi? PDF indir, e-kitap sitemizde Dişilik mi, Kişilik mi? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Seda Akgül tarafından kaleme alınan Dişilik mi, Kişilik mi? kitabı 296 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dişilik mi, Kişilik mi? kitabını 9786051711133 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dişilik mi, Kişilik mi? kitap özeti, Dişilik mi, Kişilik mi? pdf oku, Dişilik mi, Kişilik mi? yandex, Seda Akgül e-kitap pdf, Dişilik mi, Kişilik mi? PDF Drive, Dişilik mi, Kişilik mi? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dişilik mi, Kişilik mi? PDF Oku

Dişilik mi, Kişilik mi? Kısa Özet

“Bir kadın olarak önce dış görünüşümüzle masaya oturur, aklımızla kalkmaya çalışırız. Bedenimiz ve ruhumuzun aynı fikirde olduğu nadirdir. Bir adamla tanışırız, aklımız “kaç!” derken kalbimiz kilitlenir. Aşkımızın peşinden koşsak adam kaçar, aklımızla hareket etsek “hesapçı” denilir.

Hep tasa veya tasarı mevcuttur kafamızda, doyasıya yaşamamızı engelleyen. Hep kuvvetli olman gerekir ama kırılgan gözükmen beklenir. Her zaman güzel, akıllı, bakımlı olman âdettendir. Devlet de idare etsen, podyumda da yürüsen asıl olan kişilikle dişiliği bir arada götürmek, beden ve ruhu ayırmadan yaşayabilmek ve birini ilk gördüğünde cinsiyetini değil insanlığını algılamaktır.

İşte bu düşüncelerimi ve gözlemlerimi hem eğlenmek hem de sizleri eğlendirmek için bu kitapta paylaştım. Bir Jane Austen klasiği beklemeyin benden ama kendinizden bir şeyler bulacağınızın arada kahkaha atacağınızın garantisini veririm. Kendinizi sevin gerisi gelir…

İyi eğlenceler…

Dişilik mi, Kişilik mi? PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu