Sağlık Kitapları

Diyetisyenin Günlüğünden Notlar PDF indir

Diyetisyenin Günlüğünden Notlar PDF indir, e-kitap sitemizde Diyetisyenin Günlüğünden Notlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özlem Akın Uzunhasanoğlu tarafından kaleme alınan Diyetisyenin Günlüğünden Notlar kitabı 183 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Diyetisyenin Günlüğünden Notlar kitabını 9786055298180 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Diyetisyenin Günlüğünden Notlar kitap özeti, Diyetisyenin Günlüğünden Notlar pdf oku, Diyetisyenin Günlüğünden Notlar yandex, Özlem Akın Uzunhasanoğlu e-kitap pdf, Diyetisyenin Günlüğünden Notlar PDF Drive, Diyetisyenin Günlüğünden Notlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Diyetisyenin Günlüğünden Notlar PDF Oku

Diyetisyenin Günlüğünden Notlar Kısa Özet

BAĞIMLILIKLARA SON!

Özlem Akın UZUNHASANOĞLU; EFT teknikleri oto hipnoz yardımıyla *Sanki Tekniği* uyguluyor ve yaşamınızın değişimini size seyrettiriyor. Siz, tat değişikliği terapileri ardından; çikolata, börek, pizza yada cips yeme gibi isteklerinizden kurtuluyorsunuz.Terapi öncesi esiri olduğunuz bu yiyeceklere elinizi bile uzatmayacaksınız.

Klasik diyetisyen modellerinden farklı olarak; duygusal detoks uygulayarak, ruh ve bedensel beslenme yöntemiyle kilo verdiren, bireylerin bilinç altına attıkları beslenmeye dair yanlış inanışlarını gün yüzüne çıkaran, sevgiye dönüştüren, arzu ettiğiniz bedene sahip olmanızı sağlayan aykırı bir diyetisyenin gerçek başarı hikayelerini bu kitapta bulacaksınız.

Özlem Hanım çok sayıdaki hastalarında elde ettiği tecrübelerini güzel bir biçimde kitaplaştırmış. Onu tebrik ediyorum.

Bu kitabın Türkiye’deki *SAĞLIKLI BESLENME* akımına çok olumlu katkıları bulunacağına inanıyorum.

Sevgi ve Saygılarımla
Uzm.Dr.M.Ender Saraç

Diyetisyenin Günlüğünden Notlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu