Sağlık Kitapları

Doğru Sağlık PDF indir

Doğru Sağlık PDF indir, e-kitap sitemizde Doğru Sağlık kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erkut Tutkun tarafından kaleme alınan Doğru Sağlık kitabı 390 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Doğru Sağlık kitabını 9786257795296 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Doğru Sağlık kitap özeti, Doğru Sağlık pdf oku, Doğru Sağlık yandex, Erkut Tutkun e-kitap pdf, Doğru Sağlık PDF Drive, Doğru Sağlık Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Doğru Sağlık PDF Oku

Doğru Sağlık Kısa Özet

Geçmis¸ dönem insanının yas¸am şekili, ömrü ve sagˆlıgˆı günümüz insanıyla kars¸ılas¸tırıldıgˆında, modern hayat bizlerden fazla s¸eyler alıp götürdü. Bizler, geçmis¸ yas¸am standartlarının çok ötesindeyiz!

Teknoloji her an elimizin altında, parmaklarımızın ucunda olmasına ragˆmen yas¸amın dezavantajları artık gözümüze batmaya bas¸lamadı mı?

Sağlık kulüplerine üye olarak sağlıklı kalamayacağınızı artık fark etmiş olmalısınız. Bir şeyler yapılmalı: daha kaliteli tavsiyeler ve daha nitelikli hareketler…

Hareket etmeyi ne zamandan beri hafta sonlarına indirgediniz? Örnegˆin; modern dünyanın ortasında köy kahvaltısı ardından yürüyüs¸… Kulagˆa hos¸ geliyor da beynimiz ve vücudumuz bundan hiç hos¸nut degˆil! Nasıl mı anlayacaksınız?

Vücudunuz sizinle konus¸mus¸! Yorgunluk, mide sancıları, s¸is¸kinlik, bıkkınlık, agˆrı vb. tüm sinyalleri göndermis¸.  Sizinle daha nasıl konus¸masını beklersiniz ki…

Hareketsizlik bizleri her geçen gün öldürüyor. Oturmak için degˆil, hareket etmek için tasarlandık.

Çevrenizden duyduğunuz yahut popüler medyadan etkilendiğiniz diyetleri daha ne kadar deneyeceksiniz? Ya sizin için sağlıklı değilse?

Elinize aldığınız bu kitap size ders vermek yerine pratik metotlarla doğru sağlığa ulaşmanızı sağlayacak. Doğru Sağlık’ı bir defada okumak zorunda değilsiz. Baş ucunuza koyun, eminiz ihtiyaç duyacaksınız.

Doğru Sağlık PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu