Psikoloji Kitapları

Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş PDF indir

Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş PDF indir, e-kitap sitemizde Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lucia Rizzi tarafından kaleme alınan Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş kitabı 216 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş kitabını 9786052997802 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş kitap özeti, Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş pdf oku, Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş yandex, Lucia Rizzi e-kitap pdf, Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş PDF Drive, Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş PDF Oku

Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş Kısa Özet

Dadı Lucia’nın onlarca yıllık deneyimi çocuğunuzun ilk senelerında da yanınızda.

Yaşamın ilk üç senesinde karşılaşılan uyku, beslenme ve davranış problemlerini önlemek veya çözmek için size yol gösterecek bulunmaz bir rehber.

Bir çocuğun doğumu bir çift için en büyük mutluluktur ama çocuğunuzla yaşantınızın başlangıcı bazı korku ve şüphelere de zemin hazırlar: Neden ağlaması durmuyor? Neden geceleri uyanmaya sürdürmekte? Neden büyüdükçe sorunlar da artıyor? Günümüzün gerçek Mary Poppins’i ve bebeklik senelerı davranış uzmanı Dadı Lucia doğumdan üç yaşına kadar süren, belki de çocuğunuzun yaşamındaki en mühim aşamaya kendini adayarak, bebeğin aileye dâhil olması ve dünyayı keşfi sırasındaki büyülü yolculuğunda ona eşlik edebilmek için net kurallar ve etkili öneriler sunuyor.

Bütün çocuklar *iyi* doğar ve anne babaları onlara yardımcı olduğu takdirde hayatlarına bu biçimde devam edebilirler. Daha sonra yorgunlukları, endişeleri veya korkuları unutup birliktece, gerçekten mutlu yaşamak kolaylaşacaktır.

Lucia Rizzi, ülkemizde de uyarlanmış, İtalya’nın ünlü TV programı S.O.S Tata’nın (Dadı, İmdat!) kahramanıdır ve otuz iki yılını eğitim alanında çocuklarla çalışarak geçirmiştir. Uzmanlığını araştırmacı olarak görev yaptığı California Üniversitesi Çocuk Gelişim Merkezi’nde tamamlamıştır. Hastanelerde ve okullarda danışmanlık yapmakta, aileler ve eğitmenler için davranışsal terapi dersleri vermektedir.

Doğrusunu Yapın! 0-3 Yaş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu