Sağlık Kitapları

Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti PDF indir

Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti PDF indir, e-kitap sitemizde Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hakan Çoksüer tarafından kaleme alınan Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti kitabını 9786051512815 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti kitap özeti, Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti pdf oku, Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti yandex, Hakan Çoksüer e-kitap pdf, Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti PDF Drive, Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti PDF Oku

Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti Kısa Özet

Çocuğu Olmayanlar İçin Doğurganlığı Artıracak Beslenme ve Yemek Tarifleri

Çoğu insan gebe kalmanın kolay bir zaman olduğunu düşünür. Pek çok çift bunun o kadar da kolay olmadığını bebek sahibi olmaya karar verdiğinde fark ediyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Hakan Çoksüer bir hekim olarak senelerdır tüp bebek üzerine çalışmalar yaptıktan sonra kısırlığa neden olan etkenlerin yalnızca sağlık poblemleri olmadığını bunun yanı sıra beslenme alışkanlıkları, çiftlerin psikolojileri, hormonal dengeler, yaş, kilo, hayat tarzı, stres, kullanılan ilaçlar, sigara ve alkol alışkanlıkları ile alakalı olduğunu tespit etmiştir. Bu kitap; doğurganlıkla alakalı sorunu olan çiftlerin doğurganlığını mühim ölçüde artıracak beslenme önerilerini ve yemek tariflerini içeriyor.

Daha da mühimsi olacak çocuğunuz için yapacağınız en mühim yatırım, ona verebileceğiniz en büyük armağan kaliteli yumurta ve sperme sahip olmanız. Bu, çocuğunuzun hayat boyu sağlığını etkileyen en mühim şey.

Bebek sahibi olmaya karar vermeden altı ay önce bu kitaptaki önerileri uygulamanız hem doğurganlığınızı artıracak hem de dünyaya gelecek çocuğunuzun sağlığını bire bir etkileyecek. Bu kitaptaki önerileri uygulamak hem sağlıklı anneler hem de sağlıklı nesiller demek!

Doğurganlık Beslenmesi ve Annelik Diyeti PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu