Psikoloji Kitapları

Dönüşüm DEHB PDF indir

Dönüşüm DEHB PDF indir, e-kitap sitemizde Dönüşüm DEHB kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Greg Crosby tarafından kaleme alınan Dönüşüm DEHB kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dönüşüm DEHB kitabını 9786059692694 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dönüşüm DEHB kitap özeti, Dönüşüm DEHB pdf oku, Dönüşüm DEHB yandex, Greg Crosby e-kitap pdf, Dönüşüm DEHB PDF Drive, Dönüşüm DEHB Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dönüşüm DEHB PDF Oku

Dönüşüm DEHB Kısa Özet

DEHB Dönüştürülebilir.

Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu’na (DEHB) sahipseniz; faturaları ödemek, bir toplantıya vaktinde gitmek veya alışveriş yapmak çok zorlayıcı olabilir. Kendinizi engellenmiş gibi hissedebilirsiniz hatta kontrol dışına çıktığınızı aklınıza getirebilirsiniz. Peki unutkanlığı, tekrar eden hataları, düzensizliği, dikkat dağınıklığını ve hastalık hissini nasıl geçmişte bırakabilirsiniz?

Bu kitapta bulunan bilgi ve tekniklerle beyninize karşı değil, onunla birlikte nasıl çalışacağınızı keşfedeceksiniz.

*İster DEHB tanısı konmuş bir yetişkin ister DEHB alanında çalışan bir ruh sağlığı uzmanı olun; bu kitap, DEHB bulmacasını çözmenizde çok mühim bir anahtar. Kesinlikle sahip olunması gereken bir kitap!*

-Donald Altman, MA, LPC

Greg Crosby, MA, LPC, aktif çalışan bir terapisttir. Lisans ve yüksek lisans eğitimleri vermektedir. Kaiser Permanente Kuzeybatı Bölgesinde ilk yetişkin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) grubunu başlatmıştır ve 2013 senesinden beri Oregon Avukat Destek Programı ile DEHB seminerleri vermeye sürdürmektedir.

Tonya K. Lippert, PhD, Kaiser Permanente’nin ruh sağlığı ve sosyal çalışma departmanlarında çalışmaktadır. Görevleri içinde yetişkin Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) grupları yönetmek de bulunmaktadır. Lippert boş zamanlarında çocuk kitaplarının yanında araştırma makaleleri de yazmaktadır.

Dönüşüm DEHB PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu