Psikoloji Kitapları

Dönüşüm Depresyon PDF indir

Dönüşüm Depresyon PDF indir, e-kitap sitemizde Dönüşüm Depresyon kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Doc Childre tarafından kaleme alınan Dönüşüm Depresyon kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dönüşüm Depresyon kitabını 9786059692922 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dönüşüm Depresyon kitap özeti, Dönüşüm Depresyon pdf oku, Dönüşüm Depresyon yandex, Doc Childre e-kitap pdf, Dönüşüm Depresyon PDF Drive, Dönüşüm Depresyon Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dönüşüm Depresyon PDF Oku

Dönüşüm Depresyon Kısa Özet

Her gün ve her an, senden beklenenlerin, isteklerin, haberlerin, sana biçilen rollerin yaşamına nüfuz ettiği olumlu ve olumsuz birden fazla uyaranın etkisi altındasın. Yorgunluk, stres ve endişe bir süre sonra gündelik yaşamını olumsuz etkileyerek, işleri olağan seyrinde sürdürmeni zorlaştırır; geleceğe umutla bakma hissini azaltır ve seni mutlu eden olaylara karşı ilgisiz, tepkisiz bırakır. Başka bir deyişle, tüm bunlar seni depresyona sürükler.

Bu kitapta bulacağın ‘HearthMath Teknikleri’ni tercih ederek, yeni enerji ve yaratıcılık kaynaklarına nasıl ulaşabileceğinin ve yaşamındaki insanlarla etkileşim kurmanın yeni yollarını keşfedeceksin. Olumsuz duygularından arındığını hissederken, yaşamında köklü değişimler yaşamaya ekranlara geleceksın. Zihnin berraklaşacak, daha sağlıklı ve huzurlu bir insan olma yolunda ilk adımı atacaksın.

‘‘Bu kitap, birtakım özel duygusal yeterlik ve farkındalık çalışmalarıyla bedeninizin ve bunun yanı sıra zihninizin kontrolünü nasıl geri kazanacağınızı ustalıkla anlatıyor. Dönüşüm Depresyon, depresyon nasıl tedavi edileceğinde kullanılabilecek mühim bir yardımcı kaynak olacak.’’

Dönüşüm Depresyon PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu