Edebiyat Kitapları

Dönüşüm Hastanesi PDF indir

Dönüşüm Hastanesi PDF indir, e-kitap sitemizde Dönüşüm Hastanesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stanislaw Lem tarafından kaleme alınan Dönüşüm Hastanesi kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dönüşüm Hastanesi kitabını 9786050381887 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dönüşüm Hastanesi kitap özeti, Dönüşüm Hastanesi pdf oku, Dönüşüm Hastanesi yandex, Stanislaw Lem e-kitap pdf, Dönüşüm Hastanesi PDF Drive, Dönüşüm Hastanesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dönüşüm Hastanesi PDF Oku

Dönüşüm Hastanesi Kısa Özet

Nazilerin Polonya’yı işgal ettiği zamanda genç bir doktor olan Stefan Trzyniecki, katıldığı bir cenazeden sonra yakın bir bölgedeki akıl hastanesinde çalışmaya başlar. Dışarıda yaşanan vahşetten ve insanlık dışı suçlardan kaçmak isteyen Stefan için ilk başlarda hastane bi hayli güvenli bir sığınaktır. Lakin içeride yaşanan deliliğin, yanı başlarında süregelen savaştan hiçbir farkının olmadığını öğrenmesi uzun sürmeyecektir.

Kendisi de tıp eğitimi almış Lem’in ilk romanlarından olan Dönüşüm Hastanesi, hiçbir bilimkurgu ögesi taşımamakla birlikte yazarın kimliğini en fazla gözler önüne seren en otobiyografik romanı kabul edilmektedir.

 

Dönüşüm Hastanesi PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu