Psikoloji Kitapları

Dönüşüm Öfke PDF indir

Dönüşüm Öfke PDF indir, e-kitap sitemizde Dönüşüm Öfke kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Deborah Rozman tarafından kaleme alınan Dönüşüm Öfke kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dönüşüm Öfke kitabını 9786059692939 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dönüşüm Öfke kitap özeti, Dönüşüm Öfke pdf oku, Dönüşüm Öfke yandex, Deborah Rozman e-kitap pdf, Dönüşüm Öfke PDF Drive, Dönüşüm Öfke Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dönüşüm Öfke PDF Oku

Dönüşüm Öfke Kısa Özet

Ünlü HeartMath Enstitüsü önderleri tarafından yazılan bu kitap öfkenin üzerinizde yarattığı fiziksel ve ruhsal etkileri nasıl kontrol altına alacağınıza, öfkeli duygulara direnmek yerine onları nasıl serbest bırakacağınıza ve uygulamalı rahatlama çalışmalarıyla nasıl daha iyi hissedeceğinize dair bilimsel olarak ispatlanmış tekniklerin kullanıldığı ilk öfke kitabıdır.

*Dönüşüm Öfke, günümüz için bi hayli mühim bir kitaptır. Childre ve Rozman, yaptıkları bu sağlam ve başarılı çalışmayla öfkeyle baş ederken en kuvvetli varlığımızın kalbimiz olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Basit ve bi hayli hızlı sonuç veren egzersizleri kendinizde uygulayarak, stresli yaşamınıza açıklık, zekâ ve olgunlukla karşılık vermeyi öğreniyorsunuz. Bu kitap, yalnızca öfkenizi dönüştürmekle alakalı değil, bunun yanı sıra yaşamınızı dönüştürmekle alakalıdir!*

Dönüşüm Öfke PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu