Teknoloji Kitapları

Doping Farmokolojisi PDF indir

Doping Farmokolojisi PDF indir, e-kitap sitemizde Doping Farmokolojisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Oğuz Mutlu tarafından kaleme alınan Doping Farmokolojisi kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Doping Farmokolojisi kitabını 9786254009983 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Doping Farmokolojisi kitap özeti, Doping Farmokolojisi pdf oku, Doping Farmokolojisi yandex, Oğuz Mutlu e-kitap pdf, Doping Farmokolojisi PDF Drive, Doping Farmokolojisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Doping Farmokolojisi PDF Oku

Doping Farmokolojisi Kısa Özet

*İhtiyaç duyulduğu anda, doping nasıl yapılır sorusuna doğru yanıt arayan teknik bilgiler*

Konya Karatay Medresesi’nin kapısında taş süsleme içinde yazılmış olan bir hadiste: *Sormasını bilmek, bilimin yarısıdır* diyor. Arapçası *es sual’u nısf-ul-ilm*dir (1251). Biz bu kitapta zihinsel ve bedensel performansımızla alakalı doğru sorular sorup, ispatı olan ve bilimsel olarak ispat düzeyi yüksek kalitede olan, yanıtlar vermeye çalışacağız.

Kitabımızın bilgi düzeysi, en az lise-üzeri bireylere hitap etmektedir. Zihinsel ve bedensel performans yönünden, ihtiyaç duyulduğu anlarda, doping nasıl yapılır sorusuna doğru yanıt arayan, teknik bilgiler içermektedir.

Doping Farmokolojisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu