Roman Kitapları

Dördüncü Bölük PDF indir

Dördüncü Bölük PDF indir, e-kitap sitemizde Dördüncü Bölük kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rıfat Ilgaz tarafından kaleme alınan Dördüncü Bölük kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dördüncü Bölük kitabını 9789753482776 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dördüncü Bölük kitap özeti, Dördüncü Bölük pdf oku, Dördüncü Bölük yandex, Rıfat Ilgaz e-kitap pdf, Dördüncü Bölük PDF Drive, Dördüncü Bölük Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dördüncü Bölük PDF Oku

Dördüncü Bölük Kısa Özet

Edebiyatımızın usta yazarı Rıfat Ilgaz’ın kuvvetli kalemiyle askerlik anılarını anlattığı Dördüncü Bölük, 11. baskısıyla yeniden yayımlandı.

Dördüncü Bölük, katırları, yedekçileri, tüfek çavuşları ve erleriyle ağır makineli tüfek bölüğüdür. Ilgaz, rütbeler üstü bir çavuş olarak askerliğini bu bölükte yapmış, gençliğinin en haşarı, kayıtsız ve unutulmaz günlerini burada geçirmiştir.

Dördüncü Bölük en zor zamanlarda neşesini, zekâsını, hızını, yaratıcılığını koruyan yürekli, soğukkanlı Mehmetçiğin mizah yapıtıdır. Üzüntüyü kahkahaya çeviren bu öyküler, size postalı, tayını, palaskayı, matarayı ve en mühimsi karavanayı sevdirecek.

Dördüncü Bölük PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu