Sağlık Kitapları

Dorn Method PDF indir

Dorn Method PDF indir, e-kitap sitemizde Dorn Method kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Thomas Zudrell tarafından kaleme alınan Dorn Method kitabı 92 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dorn Method kitabını 9786058551503 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dorn Method kitap özeti, Dorn Method pdf oku, Dorn Method yandex, Thomas Zudrell e-kitap pdf, Dorn Method PDF Drive, Dorn Method Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dorn Method PDF Oku

Dorn Method Kısa Özet

Modern dünyanın salgını sayılan kas ve iskelet sistemi poblemlerina karşı, devrim niteliği taşıyan yöntemin kitabı artık Türkiye’de!

Dorn Method, ülkeler arası arenada gün geçtikçe daha fazla kabul gören, bel, boyun, eklem ve sırt ağrılarında, birinin kendi kendine yardımcı olmasına yönelik, etkin ve yenilikçi bir yöntem. Alternatif tedaviler üzerinde uzmanlaşan Thomas Zudrell’in bu yöntemi tüm dünyaya tanıtmak için yazdığı Dorn Method kitabı Turan Parlak çevirisi ve Çağla Yüksel`in kendi kendine egzersiz DVD`si ile artık Türkiye’de.

Dorn Methodu Almanya’da öğrenen ve günümüze dek birden fazla öğrenci yetiştiren Thomas Zudrell; omurga, organlar, eklemlerdeki hizasızlıklar ve psikolojik sorunlar içindeki bağlantılarla alakalı yeni bir anlayış geliştirdi. Yöntemin mucidi olan Dieter Dorn’un verdiği eğitimlere katılıp, öğrendiklerini kendi geliştirdikleriyle harmanlayarak oldukça etkili bir tedavi yöntemini uygulamaya başladı.

Plaza insanları ve bilgisayar başında çalışanlar için ameliyatsız çözümler: Günümüz dünyasındaki çalışma temposundan ve hantal çalışma şartlarından ileri gelen postür bozuklukları, sırt, bel ve boyun ağrıları Dorn Method’un çalışma konularını oluşturuyor. Method’u öğrenen ve deneyen herkes, bu tekniğin ağrıları dindiren gücünden ve pozitif etkilerinden hoşnut.

Omurgada, diskte sıkıntı, siyatik gibi şikayetleri olan insanlar; ilaç nasıl tedavi edileceği görmeden, ameliyat olmadan kendilerini iyi bir Dorn Method Terapisti’nin ellerine bırakma cesareti gösterir ve güven duyarlarsa; yukarıda sayılan aşağı yukarı bütün sorunlarda fayda sağlayabiliyorlar. Bugün tıp camiasından doktorlar, fizyoterapistler, masaj terapistleri ve masörler gibi sayıları giderek git gide artan birden fazla kişi Dorn Method’u benimsiyor ve uyguluyor.

Dorn Method PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu