Ekonomi Kitapları

Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri PDF indir

Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri PDF indir, e-kitap sitemizde Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Orkun Şen tarafından kaleme alınan Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri kitabı 96 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri kitabını 9786054940011 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri kitap özeti, Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri pdf oku, Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri yandex, Orkun Şen e-kitap pdf, Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri PDF Drive, Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri PDF Oku

Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri Kısa Özet

Belge akış süreçleri teknoloji ile birlikte maliyet, hız ve güvenlik kalemlerinin neticesinde elektronik ortama taşınmaya başlamıştır. Bu değişim yalnızca örgütsel konumda kalmamış, devlet kademeleri de teknolojideki bu yeniliklerin takipçisi olmuşlardır. Belge akış süreçlerinin devamında bir araya gelen arşivleme kavramı ise toplum bilincinin yaratılmasında ve milli kaynakların kullanımında mühim bir noktada bulunmaktadır.

Bu kitap ilk kez Yüksekokullar ve Meslek Yüksekokullarında okutulmakta olan *Dosyalama ve Arşivleme* konulu derslerde kaynak bir kitap olarak kullanılabilmesi maksadıyla ele alınmıştır. Benim de yürütmekte olduğum bu ders kapsamı içindeki tecrübelerimi ve kullandığım kaynakları bir derleme şekilinde kısa ve öz olarak bu kitapta topladım.

Dosyalama ve Arşivleme Teknikleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu