Edebiyat Kitapları

Draki Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir

Draki Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Draki Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sophie Jordan tarafından kaleme alınan Draki Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı 864 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Draki Serisi Takım Set 3 Kitap kitabını 5026548063043 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Draki Serisi Takım Set 3 Kitap kitap özeti, Draki Serisi Takım Set 3 Kitap pdf oku, Draki Serisi Takım Set 3 Kitap yandex, Sophie Jordan e-kitap pdf, Draki Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Drive, Draki Serisi Takım Set 3 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Draki Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Oku

Draki Serisi Takım Set 3 Kitap Kısa Özet

EJDER ATEŞİ – DRAKİ SERİSİ 1

 

Gizli Bir Gerçek Ezelî Düşmanlar Lanetli Bir Aşk

Jacinda bir drakidir… Ejderha soyundan gelen ve en büyük savunma gücü insana dönüşmek olan bir ırka mensuptur. Küçük yaştan bu yana özel kabiliyetiyle göze çarptığını ve her hareketinin izlendiğini bilse de, özgürlük onun için her şeyden mühimdir. Halkının en kutsal kuralını çiğneyince yaşamı tehlikeye girer ama Will isimli yakışıklı bir yabancı aracılığıyla kurtulur…
Lakin bu yabancı onun türünden olanları avlamaktadır.

Ailesiyle bireylerin arasına kaçan Jacinda çevresine uyum sağlamaya çalışır. Tek tutunabileceği dal, içindeki drakiyi canlandıran Will’dir. 

Karşı konulamaz bir biçimde ona kapılsa da Jacinda, onun avcı olduğunu bilmektedir. Ondan uzak durması gerekmektedir ama içindeki draki ağır ağır öldüğü için en tehlikeli düşmanıyla yakınlaşmayı bile göze almıştır.

Efsanevi güçler ve nefes kesici bir romantizm, tüm beklentileri aşan ve sevgisi kadim bir uçuruma köprü ören bir kızın öyküsünde can buluyor.

“”Muhteşem ve ustaca yazılmış! O kadar büyüleyici bir dünya ki hiç terk etmek istemeyeceksiniz!””
Kerrelyn Sparks

“”Jordan heyecan dolu, doğaüstü bir yasak aşk ve tutkuyu anlatıyor. Jacinda tıpkı hikâyesi gibi kuvvetli ve yürekli. 
Okurlar bu nefes kesici romanı bir solukta okuyacak. Muhteşem bir serinin başlangıcı olan Ejder Ateşi’ni kaçırmayın.”” 
Romantic Times

 

EJDER GİZEMİ / DRAKİ SERİSİ 2

 

Jacinda sevdiği erkeğin yaşamını kurtarmak için olağanüstü bir şey yapmış, türünün en büyük sırrını görülmektedirmıştır. Şimdi Will’i bir daha asla göremeyebileceğini bilerek sürüsünün yanına dönmelidir. Daha da kötüsü Will’in zihni sise maruz kalmış, anıları silinmiştir. Jacinda’nın neden gitmek zorunda kaldığını bilmemektedir.

Kasabaya dönen Jacinda düşmanca tavırlarla karşılanır. Kendisi ve ailesinin iyiliği için sadakatini ispatlaması gereken genç kızın yanında duranların içinde, onu hep istemiş olan, bir sonraki önder Cassian ile Jacinda’nın yeni güçlere kavuşan kız kardeşi Tamra da mevcuttur. Jacinda, Will’i unutmalı ve yaşamına devam etmelidir. Ama yine de içten içe bir araya geleceklerini ummaktadır. Jacinda kalbinin sesini dinleyip aşk uğruna her şeyi riske atabilecek midir?

“”Heyecan verici mücadeleler, gerilimli firarlar, olağanüstü bir yakışıklı ve talihsiz âşıklarıyla Ejder Gizemi hayal gücünüzü zorluyor.
-Kirkus Reviews-

“”Yasak aşk, gençlik acıları, olağanüstü güçler, tanınmış yaratıklar, ateşli ejderlerle olduğu kadar ateşli gençlerle de dolu. Heyecan verici hikâyesiyle sürükleyici.”” 
-VOYA-

“”Jordan’ın doğaüstü, talihsiz âşıklar temasına yaptığı bu büyüleyici katkı, gerilim ve romantizmi bir araya getiriyor.””
-Booklist-

 

EJDER GECESİ / DRAKİ SERİSİ 3

 

Amansız bir özgürlük mücadelesi 
Tehlikeli bir yolculuk
Dinmeyen bir tutku

Herkes Jacinda’nın sürünün prensi Cassian’la bağlanacağını düşünmektedir. Ama genç kız gönlünü bir insana, daha da kötüsü bir avcıya kaptırmıştır. Will’le birlikte sürüden kaçarlar fakat bu kararları Cassian’ın kardeşi Miram’ın yakalanmasıyla son bulan bir felakete yol açar. Suçluluk hissiyle kıvranan Jacinda, işleri yoluna koyabilmek için Miram’ı kurtarmayı aklına koyar. Ama bunu yapabilmesinin tek yolu düşmanın inine girmektir.

Jacinda, Miram’a ulaşmak için bir tutsak gibi davranmak zorundadır. Lakin onu tutsak edenler ile ilgili daha fazla şey öğrendikçe, planın üstlerine düşen kısmını yerine getirseler bile oradan sağ çıkamayabileceklerini fark eder. Üstelik kaçışları yalnızca bir başlangıç olacaktır…

Draki serisinin heyecan dolu finalinde sadakat duygusu sınanacak, özgürlük ve aşk için her şey göze alınacak…
“”Nefes kesici bir tehlike, enteresan sırlar ve kendine hayran bırakan bir aşk kasırgası.”” 
Colleen Houck

Draki Serisi Takım Set 3 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu