PDF İndir

Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 PDF indir

Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Trici Venola tarafından kaleme alınan Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 kitabını 9789944424974 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 kitap özeti, Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 pdf oku, Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 yandex, Trici Venola e-kitap pdf, Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 PDF Drive, Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 PDF Oku

Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 Kısa Özet

“Türkiye çizimlerin müthiş. Sen cesur ve kuvvetli bir ruhsun. Böyle bir şey yaptığın, böyle bir maceraya tek başına atıldığın, yabancı bir ülkede bireylerin yoluna çıkıp onları çizdiğin, evlerini, tavuklarını çizdiğin için…

Senin bir sanatçı olarak enerjine ve maceraperestliğine hayranlık duyuyorum, Trici. Yoluna devam et- vazgeçme, yılma- kalabildiğin kadar bu yolda kalmanın bir yolunu bul. Tasarımın bu yolun seni mühim ve kuvvetli bir yere götürdüğünü gösteriyor bize. `Şans cesurdan yanadır…`”

Drawıng On Istanbul – İstanbul İzleri 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu