Edebiyat Kitapları

Duman Leydisi PDF indir

Duman Leydisi PDF indir, e-kitap sitemizde Duman Leydisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Laura Sebastian tarafından kaleme alınan Duman Leydisi kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Duman Leydisi kitabını 9786052999318 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Duman Leydisi kitap özeti, Duman Leydisi pdf oku, Duman Leydisi yandex, Laura Sebastian e-kitap pdf, Duman Leydisi PDF Drive, Duman Leydisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Duman Leydisi PDF Oku

Duman Leydisi Kısa Özet

KÜL PRENSESİ SERİSİ – 2


BEDELSİZ ÖZGÜRLÜK OLMAZ YARALAR KAPANIR,

KÜLLER SAVRULUR

AMA KRALİÇELER

ASLA UNUTMAZ.


*HİÇBİR ATEŞ SONSUZA KADAR YANMAZ AMA PHIREN ASLA ÖLMEZ.*


Kayzer, Theo altı yaşındayken annesi Ateş Kraliçesi’ni öldürür. Ülkesini elinden alır ve Theo’yu Kül Prensesi yaparak on yıl boyunca esir tuttuğu kıza türlü işkenceler yapar. Tutsağının zayıf ve savunmasız bir kız olduğunu düşünen Kayzer, keskin zekânın silaha dönüşebileceğini hesaba katmamıştır. 

Artık kül tacını takmayan Theo hem hakkı olan unvanı geri almıştır hem de artık bir rehinesi mevcuttur: Prens Søren. Lakin halkı hâlâ Kayzer’in kölesidir ve Theo hem onlardan hem tahtından binlerce kilometre uzaktadır. 

Onları kurtarmak için bir orduya ihtiyacı mevcuttur. Lakin bu orduya sahip olmak için, herkese korku salan bir korsan olan teyzesi Ejder Katili’ne güvenmesi gerekecektir. Ejder Katili’ne göreyse böyle bir ordu kurmak için Theo’nun evlenmesi şarttır. Ne var ki Astrea kraliçelerinin evlendiği görülmemiştir. 

Theo, özgürlüğün bedeli olduğunu bilir fakat kendini kaybetmeden ülkesini kurtarmanın bir yolunu bulmaya kararlıdır. *Elinizden bırakamayacağınız büyülü bir roman.* 

BUSTLE 


*Düşmüş bir kahramanın geleneksel hikâyesini feminist bir bakışla anlatan, saray entrikaları, aşk ve işbirliği yapmak için söylenen yalanlarla dolu, zekice kurgulanmış bir roman. Bu kitabı elinden bırakabilene aşk olsun.* 

VIRGINIA BOECKER


*Devrim ateşinin kıvılcımını çakan asi bir kraliçenin öyküsü.* 

KIRKUS REVIEWS


*Karanlık ve muhteşem bir destan.* 

SARAH HOLLANDLAURA SEBASTIAN, Güney Florida’da büyüdü ve Savannah College of Art and Design’da okudu. Şu anda New York’ta yaşıyor ve yazılarını orada yazıyor. Kül Prensesi ilk romanıdır. 

Duman Leydisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu