Edebiyat Kitapları

Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar PDF indir

Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar PDF indir, e-kitap sitemizde Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Zeynep Sahra tarafından kaleme alınan Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar kitabı 456 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar kitabını 9786258318050 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar kitap özeti, Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar pdf oku, Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar yandex, Zeynep Sahra e-kitap pdf, Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar PDF Drive, Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar PDF Oku

Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar Kısa Özet

“Birini görürsün. Bozmam dediğin kaidelerinı bozarsın, yasak dediğini çiğnersin, yanlış dediğini doğrularsın, unutmam dediğini unutursun.”

Bir çığlık, bir aksilik ve aşkla dolu bir hikâye…

Düzenli, kontrollu, kuralcı Elif yaşamındaki her şeyi planlamıştı. Uygun bir sevgili, standart üstü bir iş ve sadık arkadaşlar… Mükemmel bir hayat için her şey tamamlanmıştı. Ama hesaba katmadığı bir şey vardı…

Elif kutlama yapmak için gittiği gökdelenin asansöründe sıkışıp kaldığında yalnız değildi. Dünya üzerindeki en sınır bilmez kişi ona yaşamın planlanamaz olduğunu gösterecek ve o asansörden çıktığında kurallara uymak onun için eskisi kadar kolay olmayacaktı.

Kulağınızdan The Beatles kelimelerinin eksik olmayacağı bu hikâyede, kalbin ve aklın savaşına ve aşkın keşkeler içinde kaybolmaması için verilen uğraşa tanık olacaksınız.

“Aklımla kalbim savaşa girmişti. Aklım darmadağındı, kalbim ise paramparça…”

Dün, Bugün, Yarın ve Sonsuza Kadar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu