Roman Kitapları

Dünya Kiracısı PDF indir

Dünya Kiracısı PDF indir, e-kitap sitemizde Dünya Kiracısı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Doğukan İşler tarafından kaleme alınan Dünya Kiracısı kitabı 96 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dünya Kiracısı kitabını 9786057639059 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dünya Kiracısı kitap özeti, Dünya Kiracısı pdf oku, Dünya Kiracısı yandex, Doğukan İşler e-kitap pdf, Dünya Kiracısı PDF Drive, Dünya Kiracısı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dünya Kiracısı PDF Oku

Dünya Kiracısı Kısa Özet

Bu dünya soğuyacak, bu dünya tabi ki bir gün dönmekten bıkıp usanacak. Kim hangi evin sahibi, kim hangi evin kiracısı, neden geldik bu dünyaya, neden koşturup duruyoruz, neden çalışıp didinip duruyoruz, herkes unutacak… Bu ev kiralık değil, bu ev satılık değil, bu ev ve bütün evler, hiç kimsenin değil! Bu dünya bizim değil… Ama sana bu dünyanın sahibi olmayı vadediyorum, var mısın?

Gerçek ile rüyanın, fantezi ile dünyanın iç içe geçtiği öyküler anlatmaya sürdürmekte okuruna Doğukan İşler. Nobel’e mektup yazan başarısız yazarlar, dünyayı ele geçirmeye çalışan kediler, sokaklarda izmarit toplayan dervişler… Oyunlar kuruyor, rüyalar görüyor, bu gürültülü dünyanın içinden ironi ile bezenmiş cümlelerini bizlere ulaştırmaya çalışıyorlar.

Dünya Kiracısı, kendi sesini bulmuş ve evini arayan öykülerin yazarından keyifli bir üçüncü öykü toplamı.

Dünya Kiracısı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu