Roman Kitapları

Dünyanın Çivisi PDF indir

Dünyanın Çivisi PDF indir, e-kitap sitemizde Dünyanın Çivisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. M. Özgür Mutlu tarafından kaleme alınan Dünyanın Çivisi kitabı 95 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dünyanın Çivisi kitabını 9789755709482 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dünyanın Çivisi kitap özeti, Dünyanın Çivisi pdf oku, Dünyanın Çivisi yandex, M. Özgür Mutlu e-kitap pdf, Dünyanın Çivisi PDF Drive, Dünyanın Çivisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dünyanın Çivisi PDF Oku

Dünyanın Çivisi Kısa Özet

Pas tutmuş bir çocuk parkı, yarım kalmış bir duvar yazısı ardında nasıl bir gerçekliksaklar? Bir uzvun hikâyesi, Türkiye toplumsal tarihine ışık tutabilir mi? Bir sırrıtaşımanın omuzlara bindirdiği yük, bir kaplumbağanın çatlak kabuğundan nasılsızar?

Dünyanın Çivisi, okuru gerçekle hayalgücünün karışıp birbiriyle bütünleştiğibüyülü bir yolculuğa davet ederken hayali bariyerlerle beton duvarların, iradeninkısıtlarıyla somut önüne geçerin, hayali kahramanlarla sıradan bireylerin, dünyanınmührüyle şehrin çöpünün iç içe geçtiği bir evren kuruyor.

M. Özgür Mutlu üçüncü öykü kitabında öte yandan ‘50 öykücülerinin izini sürüpgerçek ile fantasma içindeki açı farkını kapatırken, diğer yandan toplumcugerçekçi öykücülüğün çağdaş emsallarini sunuyor.

Elindeki çekici sımsıkı tutan okurlara: Dünyanın Çivisi.

Dünyanın Çivisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu