Teknoloji Kitapları

Dünyanın En Harika Fikri PDF indir

Dünyanın En Harika Fikri PDF indir, e-kitap sitemizde Dünyanın En Harika Fikri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Farndon tarafından kaleme alınan Dünyanın En Harika Fikri kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Dünyanın En Harika Fikri kitabını 9786057939913 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Dünyanın En Harika Fikri kitap özeti, Dünyanın En Harika Fikri pdf oku, Dünyanın En Harika Fikri yandex, John Farndon e-kitap pdf, Dünyanın En Harika Fikri PDF Drive, Dünyanın En Harika Fikri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Dünyanın En Harika Fikri PDF Oku

Dünyanın En Harika Fikri Kısa Özet

Çok satan Zeki Olduğunu Düşünüyor musun? kitabının yazarı John Farndon bu kez dünyayı değiştirdiğini düşündüğü fikirlerin izini sürüyor. İnsanlık bugün hangi noktada ve bu noktaya hangi fikirlerin ışığında ulaştı? Ateş, aşı, çiftçilik, üzengi yahut şarapsız olur mu?

Dünyanın En Harika Fikri kitabının her bir bölümü değişik bir düşüncesin düğümlerini çözmenizi sağlıyor. Elektrik şebekeleri şehirlerimizi güçlendirmemizi sağlarken, kanalizasyon şehirlerin büyümesine olanak sağlıyor. Tekerlek olmadan modern medeniyet imkânsız olurdu… Dünyanın En Harika Fikri bireylerin sahip olduğu en kuvvetli entelektüel, sosyal, bilimsel ve yaratıcı beyin dalgaları yoluyla keşfedilen büyüleyici bir yolculuktur.

Seçkin uzman kişilerdan bir araya gelen bir jüri tarafından seçilen 50 fikir,www.theworldsgreatestidea.com adresinde halka açık bir oyla belirlendikten sonra kitapta sıralanıyor. Bakalım siz bu sıralamaya katılacak mısınız?

Dünyanın En Harika Fikri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu