Edebiyat Kitapları

Düş Gemisi – Ciltli PDF indir

Düş Gemisi – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Düş Gemisi – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Büşra Nur tarafından kaleme alınan Düş Gemisi – Ciltli kitabı 272 sayfadan oluşup, 17.05.2022 kapak olarak yayınlanmıştır. Düş Gemisi – Ciltli kitabını 9786257500715 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Düş Gemisi – Ciltli kitap özeti, Düş Gemisi – Ciltli pdf oku, Düş Gemisi – Ciltli yandex, Büşra Nur e-kitap pdf, Düş Gemisi – Ciltli PDF Drive, Düş Gemisi – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Düş Gemisi – Ciltli PDF Oku

Düş Gemisi – Ciltli Kısa Özet

Dünyadan çok uzaklarda, hayal edilen her dileğin bir gün gerçekleştiği Kuludokya’da büyük annesiyle birlikte yaşayan Destina kendisini müthiş bir olayın içinde bulur. İçerisine düştüğü zaman öleceğini sandığı kutsal gölün suyu, Destina’yı içerisine alarak kurur ve genç kız bir okyanusun ortasında uyanır. Tanrı kaderi genç kız için yeniden yazar. İçerisinde uyandığı gemiyle birlikte çıktığı bu yolculukta görevi Dünya ve rüya adaları içindeki dengeyi korumaktır. Ona geveze bir gemi, huysuz bir kedi ve her durumda mantıklı olmayı bilen bir şifacının eşlik ettiği bu yolculukta ilk görevi, gördüğü rüyanın içerisine hapsedilen Barın’ı dünyaya geri göndermektir.

Olağanüstü yolculuklarında, Barın ve Destina’nın birbirlerine karşı duyduğu kuvvetli çekim dengelerin daha fazla bozulmasına neden olmaktadır.

Barın ve Destina, gerçekle hayalin birbirine karıştığı bu yolculukta kendi gerçekliklerini bulabilecekler mi?

Düş Gemisi – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu