Edebiyat Kitapları

Düş Gemisi PDF indir

Düş Gemisi PDF indir, e-kitap sitemizde Düş Gemisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Büşra Nur tarafından kaleme alınan Düş Gemisi kitabı 272 sayfadan oluşup, 17.05.2022 kapak olarak yayınlanmıştır. Düş Gemisi kitabını 9786257500739 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Düş Gemisi kitap özeti, Düş Gemisi pdf oku, Düş Gemisi yandex, Büşra Nur e-kitap pdf, Düş Gemisi PDF Drive, Düş Gemisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Düş Gemisi PDF Oku

Düş Gemisi Kısa Özet

Dünyadan çok uzaklarda, hayal edilen her dileğin bir gün gerçekleştiği Kuludokya’da büyük annesiyle birlikte yaşayan Destina kendisini müthiş bir olayın içinde bulur. İçerisine düştüğü zaman öleceğini sandığı kutsal gölün suyu, Destina’yı içerisine alarak kurur ve genç kız bir okyanusun ortasında uyanır. Tanrı kaderi genç kız için yeniden yazar. İçerisinde uyandığı gemiyle birlikte çıktığı bu yolculukta görevi Dünya ve rüya adaları içindeki dengeyi korumaktır. Ona geveze bir gemi, huysuz bir kedi ve her durumda mantıklı olmayı bilen bir şifacının eşlik ettiği bu yolculukta ilk görevi, gördüğü rüyanın içerisine hapsedilen Barın’ı dünyaya geri göndermektir.

Olağanüstü yolculuklarında, Barın ve Destina’nın birbirlerine karşı duyduğu kuvvetli çekim dengelerin daha fazla bozulmasına neden olmaktadır.

Barın ve Destina, gerçekle hayalin birbirine karıştığı bu yolculukta kendi gerçekliklerini bulabilecekler mi?

Düş Gemisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu