PDF İndir

Düşmanca Devralma – Spider – Man PDF indir

Düşmanca Devralma – Spider – Man PDF indir, e-kitap sitemizde Düşmanca Devralma – Spider – Man kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. David Liss tarafından kaleme alınan Düşmanca Devralma – Spider – Man kitabı 340 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Düşmanca Devralma – Spider – Man kitabını 9786053759157 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Düşmanca Devralma – Spider – Man kitap özeti, Düşmanca Devralma – Spider – Man pdf oku, Düşmanca Devralma – Spider – Man yandex, David Liss e-kitap pdf, Düşmanca Devralma – Spider – Man PDF Drive, Düşmanca Devralma – Spider – Man Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Düşmanca Devralma – Spider – Man PDF Oku

Düşmanca Devralma – Spider – Man Kısa Özet

Peter Parker karmakarışık bir ilişki ağının içindeydi. En ileri teknolojileri barındıran bir laboratuvarda çalışıp dünyayı değiştirmeye çalışan genç bir biliminsanıydı. Yine de ikinci işi olan suçla mücadelenin getirdiği sorumluluklarla baş etmekte zorlanıyordu…

Wilson Fisk, namıdiğer Kingpin, New York’a dönmüş ve kendisini halk içinde fedakâr bir girişimci ve hayırsever biri olarak gösterme çalışmalarına başlamıştı. Örümcek-Adam bunun böyle olmadığını bilse de gerçekleşmesi halinde *bir daha geri dönüşü olmayan* o kötü niyetli plana dair gerçekleri açığa çıkaramazdı.

Örümcek-Adam’ın kostümü ve donanımlarıyla sokakları altüst etmeye başlayan yeni tehdit karşısında Ağ Kafa, yaşanan kötü hadiselerin sorumlusu olmadığını gösterip masum olduğunu ispatlayabilecek miydi? Zaman daralıyor ve bireylerin yaşamı tehlikedeyken Örümcek-Adam, bu eli kanlı Örümcek’in cani saldırını durdurabilecek miydi? Örümcek-Adam düşmanlarına ve korkularına boyun mu eğecekti yoksa ayağa kalkıp eskisinden de kuvvetli olduğunu mu gösterecekti?

 

Düşmanca Devralma – Spider – Man PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu